Sisukord
Maailm
Tänane leht
20.10.2016
Eesti Ornitoloogid silmasid Pärnumaal Euroopas üliharuldast linnuliiki Eestis langes sündimus kolm aastat ja Lätis samal ajal tõusis Kelmuse omaks võtnud ema pääses kurjategija staatusest Vanematetalus töötanud politseinik mõisteti õigeks Riik küsib enam kui 500 perelt toetused tagasi Peeter Ernits: olukord on väljunud kontrolli alt (9) Olümpiasangarite saavutus raiuti kivisse India kohus arutas laevakaitsjate kaebust Komisjon uurib võimalikku kauplemist mõjuvõimuga (1) Kopratammist sai rahu ja tüli tulipunkt Vanemahüvitisega skeemitavad ka ametnikud, meedikud ja õpetajad (11) Majandus Esimene uus parvlaev sai lõpuks valmis (1) Hiiumaa on kaubaveoga jännis Hiina majandus toetub kinnisvarale ja laenudele Välismaa PERSOON: Süüria Diana hiilguse langus (1) Venemaa liidab ise ELi enda vastu Weber: Aleppo on tänane Sarajevo Arvamus Jüri Luik: kas tuumasõda tuleb? (33) Päeva karikatuur Jüri Ratas: kandideerin Keskerakonna esimeheks, et muuta Eesti poliitikat (17) Sven Kukemelk: odavlennufirma ülalpidamiseks on vaja suuremat rahvaarvu, lennukiparki ja lendamistihedust (1) Juhtkiri: vajame jõulist ja tarka sündimuspoliitikat (5) Postimees 1938. aastal: lõpp relvastumisele! Ameerika tõstab häält Kultuur Võimas ja võimekas Mogutši Sport Tipud on kaugel ees, aga vahe väheneb Leicester City näitab inglastele eeskuju Ohtrast seksist surnud kaksikuni – sportlaste pöörased põhjendused positiivsetele dopinguproovidele Tarbija Suure peolaua murest päästab mugavusteenus Tartu Suur küsimus: kuhu kolida remondi ajaks Raatuse kool? Lapsed õpivad terve nädala tundides käimata Koolivaba nädal aitab avardada silmaringi Uus foor süttib alles aasta pärast (1) Pommiaugus valmib kodumaine sõjamasin (1) Tartu valgusfestival kogub tuure Meelelahutus Koomiks Sudoku

PERSOON: Süüria Diana hiilguse langus

3 min lugemist
Süüria esileedi Asma al-Assad. FOTO: AFP/SCANPIX

Isepäine heategijast printsess, kes oma mugavuse piirides on valmis Süüria kannatajatele abi osutama ja riigi ning selle elanike nimel võitlema – sellise pildi on lääne meedia loonud Süüria diktaatori Bashar al-Assadi naisest Asmast. 

Tellijale Tellijale

Süüria esileedi Asma al-Assad ilmus mõne päeva eest avalikkuse ette ja andis intervjuu Vene telekanalile Rossija 24. Ta teatas, et keeldub Süüriast põgenemast, kuigi talle on tehtud pakkumisi kindlustada tema ja ta laste füüsiline ja rahaline heaolu. Suurbritanniast pärit esileedi on kindlameelselt teatanud, et jääb oma abikaasa kõrvale.

«Jah, mulle pakuti võimalust Süüriast lahkuda, või täpsemalt, põgeneda,» sõnas al-Assad intervjuus, mis avaldati Vene meedias üleeile. «Ei pea just geenius olema, et aimata, mida nad tegelikult soovisid. Nende eesmärk polnud minu ja mu laste heaolu tagamine. Tegu oli sihiliku üritusega vähendada rahva usku nende presidenti,» märkis ta.

19.10.2016 21.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto