Sisukord
Eesti
Tänane leht
20.10.2016
Eesti Ornitoloogid silmasid Pärnumaal Euroopas üliharuldast linnuliiki Eestis langes sündimus kolm aastat ja Lätis samal ajal tõusis Kelmuse omaks võtnud ema pääses kurjategija staatusest Vanematetalus töötanud politseinik mõisteti õigeks Riik küsib enam kui 500 perelt toetused tagasi Peeter Ernits: olukord on väljunud kontrolli alt (9) Olümpiasangarite saavutus raiuti kivisse India kohus arutas laevakaitsjate kaebust Komisjon uurib võimalikku kauplemist mõjuvõimuga (1) Kopratammist sai rahu ja tüli tulipunkt Vanemahüvitisega skeemitavad ka ametnikud, meedikud ja õpetajad (11) Majandus Esimene uus parvlaev sai lõpuks valmis (1) Hiiumaa on kaubaveoga jännis Hiina majandus toetub kinnisvarale ja laenudele Välismaa PERSOON: Süüria Diana hiilguse langus (1) Venemaa liidab ise ELi enda vastu Weber: Aleppo on tänane Sarajevo Arvamus Jüri Luik: kas tuumasõda tuleb? (33) Päeva karikatuur Jüri Ratas: kandideerin Keskerakonna esimeheks, et muuta Eesti poliitikat (17) Sven Kukemelk: odavlennufirma ülalpidamiseks on vaja suuremat rahvaarvu, lennukiparki ja lendamistihedust (1) Juhtkiri: vajame jõulist ja tarka sündimuspoliitikat (5) Postimees 1938. aastal: lõpp relvastumisele! Ameerika tõstab häält Kultuur Võimas ja võimekas Mogutši Sport Tipud on kaugel ees, aga vahe väheneb Leicester City näitab inglastele eeskuju Ohtrast seksist surnud kaksikuni – sportlaste pöörased põhjendused positiivsetele dopinguproovidele Tarbija Suure peolaua murest päästab mugavusteenus Tartu Suur küsimus: kuhu kolida remondi ajaks Raatuse kool? Lapsed õpivad terve nädala tundides käimata Koolivaba nädal aitab avardada silmaringi Uus foor süttib alles aasta pärast (1) Pommiaugus valmib kodumaine sõjamasin (1) Tartu valgusfestival kogub tuure Meelelahutus Koomiks Sudoku

Peeter Ernits: olukord on väljunud kontrolli alt

7 min lugemist
  • Julgen väita, et enamik toetab Edgar Savisaart.
  • Ta eelistab surra lahingus, aga mitte alla andes, lahkudes pea õlgade vahel.
  • Ja kas tõesti tasub mõne ministrikoha eest ära anda Tallinn?
Skandaalne Peeter Ernits: Jürgen Ligi soovitab presidendil robotiga seksida FOTO: Erik Prozes

Keskerakonna juhi Edgar Savisaare usaldusisik, möödunud laupäeval erakonna volikogu esimehe heitluses kaotajaks jäänud riigikogu liige Peeter Ernits tunnistab, et võitlus parteijuhi koha nimel on läinud äärmiselt inetuks, et Jüri Ratase leer ei anna endale aru, mis pärast kongressi saama hakkab ja et Savisaar jääb ka kaotades kindlasti poliitikasse.

Tellijale Tellijale

-Kodusõda, isatapp, reetmine, hangudega inimesed tänaval, peakontori lukkude vahetamine – nii vängeid sõnu ja radikaalseid tegusid Eesti poliitikast ei mäletagi. On see millegi lõpp või algus?

Isatapust ei ole kuulnud, aga kodusõda on adekvaatne hinnang, lukkude vahetus reaalsus ja peakontori ülevõtmine samuti.

Kodusõja tunnuseks on rivaalisemine, n-ö lahingutegevus, maastiku hõivamine. Eelmise sügise piirkondade konverentsidel oli naljakas, et tihti jõudsid ääremaale kohale kümme riigikogu liiget – viis ühest, viis teisest leerist. Valgamaal öeldi näiteks, et kunagi varem pole nii palju riigikogulasi, eriti veel ühest fraktsioonist, kohale tulnud.

19.10.2016 21.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto