Sisukord
Uudised
Tänane leht
20.10.2016
Eesti Ornitoloogid silmasid Pärnumaal Euroopas üliharuldast linnuliiki Eestis langes sündimus kolm aastat ja Lätis samal ajal tõusis Kelmuse omaks võtnud ema pääses kurjategija staatusest Vanematetalus töötanud politseinik mõisteti õigeks Riik küsib enam kui 500 perelt toetused tagasi Peeter Ernits: olukord on väljunud kontrolli alt (9) Olümpiasangarite saavutus raiuti kivisse India kohus arutas laevakaitsjate kaebust Komisjon uurib võimalikku kauplemist mõjuvõimuga (1) Kopratammist sai rahu ja tüli tulipunkt Vanemahüvitisega skeemitavad ka ametnikud, meedikud ja õpetajad (11) Majandus Esimene uus parvlaev sai lõpuks valmis (1) Hiiumaa on kaubaveoga jännis Hiina majandus toetub kinnisvarale ja laenudele Välismaa PERSOON: Süüria Diana hiilguse langus (1) Venemaa liidab ise ELi enda vastu Weber: Aleppo on tänane Sarajevo Arvamus Jüri Luik: kas tuumasõda tuleb? (33) Päeva karikatuur Jüri Ratas: kandideerin Keskerakonna esimeheks, et muuta Eesti poliitikat (17) Sven Kukemelk: odavlennufirma ülalpidamiseks on vaja suuremat rahvaarvu, lennukiparki ja lendamistihedust (1) Juhtkiri: vajame jõulist ja tarka sündimuspoliitikat (5) Postimees 1938. aastal: lõpp relvastumisele! Ameerika tõstab häält Kultuur Võimas ja võimekas Mogutši Sport Tipud on kaugel ees, aga vahe väheneb Leicester City näitab inglastele eeskuju Ohtrast seksist surnud kaksikuni – sportlaste pöörased põhjendused positiivsetele dopinguproovidele Tarbija Suure peolaua murest päästab mugavusteenus Tartu Suur küsimus: kuhu kolida remondi ajaks Raatuse kool? Lapsed õpivad terve nädala tundides käimata Koolivaba nädal aitab avardada silmaringi Uus foor süttib alles aasta pärast (1) Pommiaugus valmib kodumaine sõjamasin (1) Tartu valgusfestival kogub tuure Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uus foor süttib alles aasta pärast

3 min lugemist
Vaksali ja Näituse tänava ristmikule on küll uus valgusfoor üles pandud, kuid paraku ei sobi see praegusesse olukorda, kus Vaksali tänav on rekonstrueerimata. Foor jääb puude varju, sest uus sõidurada on välja ehitamata. FOTO: Margus Ansu

Näituse-Vaksali tänava ristmikule pandud uus valgusfoor ootab Vaksali kergliiklustee rajamist ning tööle seda enne ei panda.

Tellijale Tellijale

«Linnal on leping sõlmitud, aga ehitaja on avaldanud soovi alustada ehitust järgmisel aastal,» selgitas Vijar. Seetõttu on liikluskorraldusteenistus ja fooriprojekti autor seisukohal, et foori sisselülitamine ei pruugi olla kõige ohutum. Praegu ei lähe seal teed visuaalselt ilusti kokku ja foorikonsool, mis on projekti järgi õigesse kohta paigaldatud, ei pruugi olla kõige paremini nähtav.

Samal seisukohal oli ka foorisüsteemi paigaldanud OÜ IB Foor juhataja Aare Remmelga. «See on mõistlik otsus. Kuna ühel pool on sõidurada puudu, ei vasta see nurk ühelegi standardile,» lausus ta.

19.10.2016 21.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto