T, 27.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Järvamaa ja TTÜ vahel tekkis riid ning karikamäng jäi ära

Mariel Gregor
Järvamaa ja TTÜ vahel tekkis riid ning karikamäng jäi ära
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Laimons Raudsepp
Laimons Raudsepp Foto: Tairo Lutter / Postimees

VÕRKPALL. Kolmapäeval Tallinna Saksa gümnaasiumis toimuma pidanud Eesti meeste võrkpalli karikavõistluste esimene veerandfinaal TTÜ ja Järvamaa Võrkpalliklubi vahel jäi pidamata, ärajäämise põhjendusena läks protokolli kirja «tehnilistel põhjustel».

Järvamaa klubi kodumänguks olnud kohtumine pidi algama õhtul kell 20.30, ent sel ajal lõppes alles saalis olnud eelmine treening, mistõttu jäi soojendusaeg väga napiks. Kuigi kokkulepitud algusaeg oli 20.30, selgus, et Järvamaa tahtis mänguga algust teha hoopis kell 21, ent ei teavitanud sellest vastast. Nii pidid võistlusriideis TTÜ mängijad niisama ootama, kuni ka vastased hakkasid kohale saabuma. Ka kohtunikud ei jõudnud õigeks ajaks saali.

Tekkinud segadus ajas asjaosalised omavahel tülli ja oli ka sõnelust. Olukord ajas kopsu üle maksa TTÜ mänedžeril ja abitreeneril Uku Rummil, kes viis lõpuks TTÜ meeskonna saalist minema.

Märksõnad
Tagasi üles