Sisukord
Eesti
Tänane leht
22.10.2016
Eesti Kaljulaid lõpetas edukalt esimese välisvisiidi Matkajad pääsesid napilt koprapüünisest Tallinna lasteaiajänes sai kümme poega (1) Michal lubab laevatee süvedamiseks raha leida Maakonnaajakirjandus elab valdavalt peost suhu Ajakirjandus Saaremaa moodi – kahjumid makstakse kinni (2) Majandus Säravate kivide argine tööstus Välismaa Slovakid tõrjuvad tundmatut Tugev koputus Mosuli uksele Jungar: Parempopulism on siin, et jääda (1) Arvamus Lauri Hussar: Keskerakonna valikud (2) Savisaare tühjad kohad Juhtkiri: võimu propaganda pole ajakirjandus (2) Pankurist piimameheks Postimees 1938. aastal: oletati surma – oli sünd! Ühesendine laev Nõrk lüli Matteo Renzi (2) Sport Zahovaiko: vineeriärimees ja vabariigi parim ründaja Läbimurdeaasta teinud Kerber astub legend Grafi jälgedes Kahevõistlejad liiguvad ühtse koondise poole Kohila läheb karukoopasse veel kord ajalugu tegema Arter Salaobjekt Hara lahel Doktor, kelle otsusest sõltub pilootide käekäik V(ä)ints, K.I.T.T. ja Testarossa Miks üliinimesed pillivad nagu plikad? Maggie plaanid, mis ärritavad teil sokid jalast Justin Petrone: pidu Soomes (1) Õppige olümpiamedalimehe ebakindlusest! Loe, mis on stiilsete eestlaste sügisgarderoobis asendamatu Raudmehe soovitus - kuula, mida keha sulle ütleb! Bürkland: toituda tuleb nii, et haigeks ei jääks Vana hea Tuljak – head maitsed, kõrged hinnad Nutitelefonide fotovigurdused Meie oma Elvis ja Lenny, Geri ja Cher, Scooter ja Scatman Moekohvi tehakse külma veega Tahtsime maailmataset – miks ka mitte? Eks nad kõik ole armsad Verine äri elevantidega (1) Kuldnõela võitja Lilli Jahilo: olen õppinud fassaadide taga inimesi nägema Bodypump – ruttu vormi! Või vigaseks? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ajakirjandus Saaremaa moodi – kahjumid makstakse kinni

2 min lugemist
Vjatšeslav Leedo FOTO: Jaanus Lensment

Saare maakonna 33 000 elanikul on oma raadiojaam ja kaks päevalehte: Saarte Hääl ilmub viis ja Meie Maa lausa kuus korda nädalas. See on võimalik tänu kahe kange mehe, Vjatšeslav Leedo ja Arne Pagili rahakotile.

Tellijale Tellijale

Leedo firma kannab nime Raadio Kadi, Pagili oma aga Saaremaa Raadio. Kogu see lehelugejatele meelepärane luksus tuleb kõne alla seetõttu, et kumbki äriühing ei tundu pööravat üleliia suurt tähelepanu kasumi teenimisele.

21.10.2016 24.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto