Sisukord
Eesti
Postimees
22.10.2016
Eesti Kaljulaid lõpetas edukalt esimese välisvisiidi Matkajad pääsesid napilt koprapüünisest Tallinna lasteaiajänes sai kümme poega (1) Michal lubab laevatee süvedamiseks raha leida Maakonnaajakirjandus elab valdavalt peost suhu Ajakirjandus Saaremaa moodi – kahjumid makstakse kinni (2) Majandus Säravate kivide argine tööstus Välismaa Slovakid tõrjuvad tundmatut Tugev koputus Mosuli uksele Jungar: Parempopulism on siin, et jääda (1) Arvamus Lauri Hussar: Keskerakonna valikud (2) Savisaare tühjad kohad Juhtkiri: võimu propaganda pole ajakirjandus (2) Pankurist piimameheks Postimees 1938. aastal: oletati surma – oli sünd! Ühesendine laev Nõrk lüli Matteo Renzi (2) Sport Zahovaiko: vineeriärimees ja vabariigi parim ründaja Läbimurdeaasta teinud Kerber astub legend Grafi jälgedes Kahevõistlejad liiguvad ühtse koondise poole Kohila läheb karukoopasse veel kord ajalugu tegema Arter Salaobjekt Hara lahel Doktor, kelle otsusest sõltub pilootide käekäik V(ä)ints, K.I.T.T. ja Testarossa Miks üliinimesed pillivad nagu plikad? Maggie plaanid, mis ärritavad teil sokid jalast Justin Petrone: pidu Soomes (1) Õppige olümpiamedalimehe ebakindlusest! Loe, mis on stiilsete eestlaste sügisgarderoobis asendamatu Raudmehe soovitus - kuula, mida keha sulle ütleb! Bürkland: toituda tuleb nii, et haigeks ei jääks Vana hea Tuljak – head maitsed, kõrged hinnad Nutitelefonide fotovigurdused Meie oma Elvis ja Lenny, Geri ja Cher, Scooter ja Scatman Moekohvi tehakse külma veega Tahtsime maailmataset – miks ka mitte? Eks nad kõik ole armsad Verine äri elevantidega (1) Kuldnõela võitja Lilli Jahilo: olen õppinud fassaadide taga inimesi nägema Bodypump – ruttu vormi! Või vigaseks? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Matkajad pääsesid napilt koprapüünisest

1 min lugemist
Kopratamm. Foto on illustreeriv. FOTO: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Lääne-Virumaal Võhu kandis metsas matkanud isa ja poeg pääsesid hiljuti vaid õige napilt koprapüünisesse astumisest, sest ojja paigutatud rauad polnud nõuetekohaselt märgistatud. 

Tellijale Tellijale

Metsas käinud Rain rääkis, et nad jalutasid pojaga jõe ääres mitu tundi ringi, maanteele pöördudes tahtsid nad ületada kitsamas kohas üht oja ning võtsid abiks puuteiba, et proovida, kui sügav vesi seal on. Vesi ei olnud sügav, aga kostis mingi kolks. Nii kui Rain tõstis oja põhjas lebavat rauda veidi teibaga, käis püünis kokku ja haaras kaika oma lõugade vahele.

Ehmatus oli suur ning Rain tänas õnne, et ei ta ise ega poeg astunud sinna, sest tagajärjed oleks olnud üsna valusad. «Oli puhas juhus, et võtsin teiba abiks ja hakkasime just sealt oja ületama, sest olime mööda kallast juba mitusada meetrit tulnud,» lausus ta. «Enam ei julgegi metsas jalutada.»

21.10.2016 24.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto