Sisukord
Eesti
Tänane leht
22.10.2016
Eesti Kaljulaid lõpetas edukalt esimese välisvisiidi Matkajad pääsesid napilt koprapüünisest Tallinna lasteaiajänes sai kümme poega (1) Michal lubab laevatee süvedamiseks raha leida Maakonnaajakirjandus elab valdavalt peost suhu Ajakirjandus Saaremaa moodi – kahjumid makstakse kinni (2) Majandus Säravate kivide argine tööstus Välismaa Slovakid tõrjuvad tundmatut Tugev koputus Mosuli uksele Jungar: Parempopulism on siin, et jääda (1) Arvamus Lauri Hussar: Keskerakonna valikud (2) Savisaare tühjad kohad Juhtkiri: võimu propaganda pole ajakirjandus (2) Pankurist piimameheks Postimees 1938. aastal: oletati surma – oli sünd! Ühesendine laev Nõrk lüli Matteo Renzi (2) Sport Zahovaiko: vineeriärimees ja vabariigi parim ründaja Läbimurdeaasta teinud Kerber astub legend Grafi jälgedes Kahevõistlejad liiguvad ühtse koondise poole Kohila läheb karukoopasse veel kord ajalugu tegema Arter Salaobjekt Hara lahel Doktor, kelle otsusest sõltub pilootide käekäik V(ä)ints, K.I.T.T. ja Testarossa Miks üliinimesed pillivad nagu plikad? Maggie plaanid, mis ärritavad teil sokid jalast Justin Petrone: pidu Soomes (1) Õppige olümpiamedalimehe ebakindlusest! Loe, mis on stiilsete eestlaste sügisgarderoobis asendamatu Raudmehe soovitus - kuula, mida keha sulle ütleb! Bürkland: toituda tuleb nii, et haigeks ei jääks Vana hea Tuljak – head maitsed, kõrged hinnad Nutitelefonide fotovigurdused Meie oma Elvis ja Lenny, Geri ja Cher, Scooter ja Scatman Moekohvi tehakse külma veega Tahtsime maailmataset – miks ka mitte? Eks nad kõik ole armsad Verine äri elevantidega (1) Kuldnõela võitja Lilli Jahilo: olen õppinud fassaadide taga inimesi nägema Bodypump – ruttu vormi! Või vigaseks? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kaljulaid lõpetas edukalt esimese välisvisiidi

2 min lugemist
President Kersti Kaljulaid riigivisiidil Lätis. Pildil koos Läti vabariigi presidendi Raimonds Vējonisega. FOTO: Sander Ilvest

Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid lõpetas eile Riias edukalt oma tutvumisvisiidi kahe Eesti lähima naabri juurde. Neljapäeval sõitis Kaljulaid laevaga Helsingisse, et kohtuda Soome ametikaaslase Sauli Niinistöga, ja sama päeva õhtuks lendas ta juba Riiga.

Tellijale Tellijale

Vastrenoveeritud ajaloolises Riia presidendilossis võttis Kaljulaidi piduliku õhtusöögiga vastu Läti riigipea Raimonds Vejonis. Eile hommikul külastas Kaljulaid Riias asuvat Eesti saatkonda ning seejärel andsid nad Vejonisega koos pressikonverentsi.

Kahe naaberriigi presidendid kinnitasid, et neil on kolme Balti riigi koostööst ühine arusaam nii julgeoleku, energiasõltumatuse kui ka transpordiühenduste vallas. Juttu oli ka Rail Balticu projektist, millele mõlemad toetust avaldasid. Venemaa riikliku gaasifirma Gazpromi arendatava Nord Stream 2 projekti kohta öeldi, et see ei lähe kokku energialiidu eesmärkidega ja et selle õiguslik põhjendus on ebamäärane.

21.10.2016 24.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto