Sisukord
Eesti
Postimees
25.10.2016
Eesti Alkoturiste pannakse jälgima kaamerad (20) Politsei uus kärpekava koondab juhte (2) Leiger hakkab peagi Eesti poole liikuma Harju maakohus mõistis suuravarii põhjustaja tingimisi vangi Minister lubas EKI ja TÜ liitmist põhjalikult kaaluda Majandus Pool ERMi eelarvest kulub muuseumihoone ülalpidamisele (6) IMF soovitab riigitöötajate arvu kiiremini vähendada (3) Talendijaht L’Orealis: noored ei viitsi töövestlusele tulla Välismaa Vargad eemale Kabuli moodi: autol rehvid puruks KOHALIK VAADE: Hispaania valitsuskriis saab lõpuks lahenduse Prantsusmaa asus Calais’ Džunglit sulgema Hispaania ministrid peavad Vene sõjalaevade võõrustamise eest vastust andma Bulgaarias arenes põgenike rahulolematus protestideks Venemaa ehitab endale kaitsekilpi Aleppost Arktikani Arvamus Ahto Lobjakas: prantsuse paabel Deutsche Welle Vene osakonna juht: ma kardan, et Kreml on kaotanud reaalsustaju (11) Marti Aavik: kas küüditamine oli õigustatud, Yana Toom? (55) Juhtkiri: Kuidas teha riigireformi? Politsei näitab eeskuju Postimees 1929. aastal: õunad kallid, müüa ei osata Keeleteadlaste üleskutse: kas siis selle maa keel polegi enam tähtis? (6) Nils Niitra: madallend vahendatud reaalsuses Kultuur Biffy Clyro: šotlastele meeldib kaevelda Sport Ebanormaalselt pika dopinguloo uus peatükk (2) Noored kuked jäävad veel ettemääratud finalistide varju Kas poolsoomlasest saaks vääriline vormel-1 sarja maailmameister? Klavan peaks tõusma kuuajalise pausi järel taas algkoosseisu Tarbija Mis on järgmised sammud Marsi-võidujooksus? (1) Tartu Tartmuse direktor uurib New Yorgi kunstielu Ettelugemise võitis x-faktoriga Tartu tüdruk Supilinnas on müüa olematu korter Tänavahooldajad lubasid esimeseks lumesajuks valmis olla (1) Elluastujad jumalale suuri lootusi ei pane Tähtvere vald teeb uusi ühinemisettepanekuid Tartu ei kavatse panna tänavaile kasutatud riiete konteinereid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Harju maakohus mõistis suuravarii põhjustaja tingimisi vangi

2 min lugemist

Harju maakohus mõistis eilsel istungil süüdi ja mõistis tingimisi vanglakaristuse 23-aastasele Gregor Kobingile (praeguse nimega Oliver Kobing), kes põhjustas möödunud aasta maikuus Tallinna Keskturu juures 13 vigastatuga suuravarii.

Tellijale Tellijale

Kohus mõistis noormehe süüdi liiklusnõuete rikkumises, millega on ettevaatamatusest tekitatud mitmele inimesele raske tervisekahjustus, ning määras talle karistuseks neli aastat tingimisi vangistust. Lühimenetluse tõttu vähendati karistust kolmandiku võrra, seega on lõplik karistus kaks aastat ja kaheksa kuud. See aga ei kuulu täitmisele, kui Kobing ei pane kolme aasta jooksul toime uut kuritegu.

Prokurör Rainer Amur soovinuks, et kohus mõistaks süüalusele kaheksa kuud šokivangistust, ent kohus ei pidanud sellist karistust õigeks. Kohtunik põhjendas kohtusaalis otsust ette lugedes, et juhtunust on möödas juba poolteist aastat ning Kobing on selle aja jooksul käitunud igati seaduskuulekalt. Ka pärast teo toimepanemist ei nõudnud prokuratuur Kobingu kohest vahistamist, samuti ei kohaldatud talle tõkendit, mis on raskete kuritegude korral reegliks.

24.10.2016 26.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto