E, 26.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tänavahooldajad lubasid esimeseks lumesajuks valmis olla

Jaan Olmaru
Tänavahooldajad lubasid esimeseks lumesajuks valmis olla
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Tänavapuhastuse AS katsetab sel talvel Itaalias toodetud väikseid kastiautosid, mis antakse käsibrigaadide käsutusse ning peaks ideaalselt sobima  näiteks ussipeatuste 
puhastuseks.
Tänavapuhastuse AS katsetab sel talvel Itaalias toodetud väikseid kastiautosid, mis antakse käsibrigaadide käsutusse ning peaks ideaalselt sobima näiteks ussipeatuste puhastuseks. Foto: Kristjan Teedema

Kui riigi ilmateenistuse eilne prognoos paika pidas, sadas täna öösel Tartus maha esimene lumi ning kerge lörtsisadu võib jätkuda ka keskpäeval. Tartu linnamajan­­dusosakonna juhataja Rein Haak ütles eile, et eks talv tule ikka ootamatult.

Siiski mitte linnavalitsusele ja tänavahooldusfirmadele, vaid autojuhtidele ja inimestele.

«Viimastel aastatel pole meid teenindavatele firmadele esimene lumi kunagi ootamatu olnud. Nad on alati asju ette teadnud, aga eks paanika lähe ikka lahti,» rääkis Haak. Suvised sõiduolud muutuvad järsult talvisteks ja liiklejate ettevaatlikkus on kadunud.

Märksõnad
Tagasi üles