Sisukord
Sport
Postimees
26.10.2016
Eesti Ebareaalsed tähtajad teevad tee-ehitajad murelikuks (3) Mälumäng Võltsruupiate vahetamine tõi Tavidile suure kahju (5) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Oravad loodavad mugavat purelemist (5) Tagakülg Eesti elanikel napib teadmisi hädaolukorraks Haiglad on hädas ravi vastustavate patsientide ohjeldamisega Kolme abituriendi elu nõudnud avarii põhjus jääb ilmselt saladuseks (4) Hukkunud sõprade huvid: filmindus, ajakirjandus, ajalugu Liikluspolitseinik: noored mehed kipuvad oma võimeid üle hindama Majandus Nissani ja Renault’ juht haaras ka Mitsubishi rooli Majanduse lühiuudised Kruuda tegi Tere võlausaldajale ninanipsu Välismaa Talupojad tõmbasid leedu linnarahvale koti pähe Välismaa lühiuudised 26.10.2016 KOHALIK VAADE: Kas väike Valloonia saadab CETA prügikasti? NATO Vene laevade võõrustamist ei arvusta (2) Arvamus Õiguskantsler Ülle Madise: presidendi otsevalimine tooks priiskava show' ja silmamoondused (54) Erkki Bahovski: lämmatamine või käpikud? (3) Päeva karikatuur: õigusemõistmine päevavalgele Juhtkiri: tunneme kaasa Joosep Värk: istungid avalikuks (1) Ragne Kõuts: maakonnaleht ja omavalitsuse infoleht – «kõlvatu» konkurents? Postimees 1935. aastal: revolutsioon Kreetal? Sport Peep Pahv: kummalise kohtu ebausaldusväärsed reeglid (2) Rahasadu Singapuris ja domineerija kadumine Sportlased teevad ise ajakirjandust Küsimus Eesti jalgpalliturul: kes on valmis järgmiseks sammuks? Tallinn Ebareaalsed tähtajad teevad tee-ehitajad murelikuks (3) Tarbija Kolm tervise jaoks üliolulist hormooni Kõike tasuks süüa mõistlikes kogustes Tartu Mees jättis külmas vees elu Kolme lapsega perekond ehitab liikluslinnakut Ilm keerab soojemaks tagasi Jõulusära jõuab tänavu ka äärelinna Sõbrad aitavad uputuses kannatanud sõpru Vastses loomekeskuses saab keevitada ja kududa, freesimisest rääkimata Tugipere ema ja isa südamesse mahub ka tumeda minevikuga laps (1) Lapse saatust muutev otsus, mis seob pere kogu eluks Kasuperede mentor: ainult heast tahtest ei piisa Maanteeamet pooldab neljarajalist teed Tartust Tallinna (6) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sportlased teevad ise ajakirjandust

4 min lugemist
Martti Juhkami tahab ja julgeb oma arvamust avaldada ka siis, kui ajakirjanik seda temalt ei küsi. FOTO: Marianne Loorents/Virumaa Teataja

Maailma ühe populaarsema sportlase, NBA tähe LeBron Jamesi loodud portaal või videoplatvorm Uninterrupted (tõlkes vahelesegamata – M. G.) on USAs spordifännide seas ülimalt populaarne. See on koht, kus tuntud tippsportlased saavad öelda just seda, mis neil südamel, ilma et infot vahendaksid ajakirjanikud. «Tahan anda fännidele toimetamata versiooni oma mõtetest,» põhjendas James Uninterruptedi loomist. Ühtlasi on saanud sellest kasumlik äriprojekt.

Tellijale Tellijale

Kuigi Jamesi loodud portaali kirjelduses on kirjas, et tegu ei ole ajakirjandusega, siis sisuliselt ikkagi on: pakutakse unikaalseid videoklippe, mille autoriks on sportlased ise. Sest ajakirjanikud küsivad tihti asju, millest sportlased ei soovi rääkida, ning jätavad intervjueeritavale olulised teemad puudutamata. Ja fännidele see muidugi meeldib.

Ka Eestis on mõned üksikud tippsportlased, kes viitsivad mõneti sarnase asjaga tegeleda ja tahavad enda ümber toimuva osas rohkem sõna sekka öelda kui enamik. Mastaabid on muidugi teised.

25.10.2016 27.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto