Sisukord
Jalgpall
Tänane leht
26.10.2016
Eesti Ebareaalsed tähtajad teevad tee-ehitajad murelikuks (3) Mälumäng Võltsruupiate vahetamine tõi Tavidile suure kahju (5) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Oravad loodavad mugavat purelemist (5) Tagakülg Eesti elanikel napib teadmisi hädaolukorraks Haiglad on hädas ravi vastustavate patsientide ohjeldamisega Kolme abituriendi elu nõudnud avarii põhjus jääb ilmselt saladuseks (4) Hukkunud sõprade huvid: filmindus, ajakirjandus, ajalugu Liikluspolitseinik: noored mehed kipuvad oma võimeid üle hindama Majandus Nissani ja Renault’ juht haaras ka Mitsubishi rooli Majanduse lühiuudised Kruuda tegi Tere võlausaldajale ninanipsu Välismaa Talupojad tõmbasid leedu linnarahvale koti pähe Välismaa lühiuudised 26.10.2016 KOHALIK VAADE: Kas väike Valloonia saadab CETA prügikasti? NATO Vene laevade võõrustamist ei arvusta (2) Arvamus Õiguskantsler Ülle Madise: presidendi otsevalimine tooks priiskava show' ja silmamoondused (54) Erkki Bahovski: lämmatamine või käpikud? (3) Päeva karikatuur: õigusemõistmine päevavalgele Juhtkiri: tunneme kaasa Joosep Värk: istungid avalikuks (1) Ragne Kõuts: maakonnaleht ja omavalitsuse infoleht – «kõlvatu» konkurents? Postimees 1935. aastal: revolutsioon Kreetal? Sport Peep Pahv: kummalise kohtu ebausaldusväärsed reeglid (2) Rahasadu Singapuris ja domineerija kadumine Sportlased teevad ise ajakirjandust Küsimus Eesti jalgpalliturul: kes on valmis järgmiseks sammuks? Tallinn Ebareaalsed tähtajad teevad tee-ehitajad murelikuks (3) Tarbija Kolm tervise jaoks üliolulist hormooni Kõike tasuks süüa mõistlikes kogustes Tartu Mees jättis külmas vees elu Kolme lapsega perekond ehitab liikluslinnakut Ilm keerab soojemaks tagasi Jõulusära jõuab tänavu ka äärelinna Sõbrad aitavad uputuses kannatanud sõpru Vastses loomekeskuses saab keevitada ja kududa, freesimisest rääkimata Tugipere ema ja isa südamesse mahub ka tumeda minevikuga laps (1) Lapse saatust muutev otsus, mis seob pere kogu eluks Kasuperede mentor: ainult heast tahtest ei piisa Maanteeamet pooldab neljarajalist teed Tartust Tallinna (6) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Küsimus Eesti jalgpalliturul: kes on valmis järgmiseks sammuks?

3 min lugemist
Nikita Baranov (esiplaanil) on FC Floras ja Eesti liigas end piisavalt tõestanud, et teha karjääris järgmine samm. FOTO: Tairo Lutter

Koduse jalgpallihooaja lõpuni on jäänud ainult kaks vooru ja heitlus meistritiitli nimel on tõusnud haripunkti. Kuigi võitja ei ole veel selge, on saanud selgeks pilt mängijatest, kes oleksid võimelised talvel tegema karjääris sammu edasi ehk murdma välismaale.

Tellijale Tellijale

Välisklubisse on võimalik minna mitmel tasemel. Kui võtta näiteks Tartu Tammeka põhimees Rasmus Tauts, kes läks tänavu suvel USAsse Maryville’i ülikooli jalgpalli mängima ja küberturvet õppima, siis samasuguse kaliibriga klubivahetusi on raske prognoosida. Vaadates aga koondislaste ringi kuuluvaid mehi, piisab siinkohal tõenäoliselt ühe käe sõrmedest, et kokku lugeda jalgpallurid, kes võivad Premium-liigast kõrgemale pürgida.

Lisaks heale hooajale koduliigas aitab sellise sammu astumisele kaasa ka korralik esinemine koondises. Ühe korra rahvusesinduse särgi selga tõmbamine ei ole kindlasti argument, mille najal endale uus tööandja leida.

Esimese sammu ootus

Heites pilgu Eesti liigas pallivatele koondislastele, siis oma esimest välislepingut ootavatest mängijatest on selleks sammuks tõenäoliselt kõige küpsem FC Flora keskkaitsja Nikita Baranov.

25.10.2016 27.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto