Sisukord
Majandus
Postimees
26.10.2016
Eesti Ebareaalsed tähtajad teevad tee-ehitajad murelikuks (3) Mälumäng Võltsruupiate vahetamine tõi Tavidile suure kahju (5) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Oravad loodavad mugavat purelemist (5) Tagakülg Eesti elanikel napib teadmisi hädaolukorraks Haiglad on hädas ravi vastustavate patsientide ohjeldamisega Kolme abituriendi elu nõudnud avarii põhjus jääb ilmselt saladuseks (4) Hukkunud sõprade huvid: filmindus, ajakirjandus, ajalugu Liikluspolitseinik: noored mehed kipuvad oma võimeid üle hindama Majandus Nissani ja Renault’ juht haaras ka Mitsubishi rooli Majanduse lühiuudised Kruuda tegi Tere võlausaldajale ninanipsu Välismaa Talupojad tõmbasid leedu linnarahvale koti pähe Välismaa lühiuudised 26.10.2016 KOHALIK VAADE: Kas väike Valloonia saadab CETA prügikasti? NATO Vene laevade võõrustamist ei arvusta (2) Arvamus Õiguskantsler Ülle Madise: presidendi otsevalimine tooks priiskava show' ja silmamoondused (54) Erkki Bahovski: lämmatamine või käpikud? (3) Päeva karikatuur: õigusemõistmine päevavalgele Juhtkiri: tunneme kaasa Joosep Värk: istungid avalikuks (1) Ragne Kõuts: maakonnaleht ja omavalitsuse infoleht – «kõlvatu» konkurents? Postimees 1935. aastal: revolutsioon Kreetal? Sport Peep Pahv: kummalise kohtu ebausaldusväärsed reeglid (2) Rahasadu Singapuris ja domineerija kadumine Sportlased teevad ise ajakirjandust Küsimus Eesti jalgpalliturul: kes on valmis järgmiseks sammuks? Tallinn Ebareaalsed tähtajad teevad tee-ehitajad murelikuks (3) Tarbija Kolm tervise jaoks üliolulist hormooni Kõike tasuks süüa mõistlikes kogustes Tartu Mees jättis külmas vees elu Kolme lapsega perekond ehitab liikluslinnakut Ilm keerab soojemaks tagasi Jõulusära jõuab tänavu ka äärelinna Sõbrad aitavad uputuses kannatanud sõpru Vastses loomekeskuses saab keevitada ja kududa, freesimisest rääkimata Tugipere ema ja isa südamesse mahub ka tumeda minevikuga laps (1) Lapse saatust muutev otsus, mis seob pere kogu eluks Kasuperede mentor: ainult heast tahtest ei piisa Maanteeamet pooldab neljarajalist teed Tartust Tallinna (6) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kruuda tegi Tere võlausaldajale ninanipsu

4 min lugemist
  • Tere juhi positsiooni kinnitasid eile nii Oliver Kruuda kuid ka Aivar Rehe.
  • Rehel pole Tere ametliku selgituse kohaselt õigust ettevõtte ruumides viibida.
  • Tuntud kaubanduskett pöörduks Tere asjadest rääkimiseks esmalt Kruuda poole.
Tere töötajad kuulasid veel eile senise juhi Oliver Kruuda sõna. FOTO: Toomas Huik

Tere töötajad keelduvad allumast pankrotihalduri poolt Oliver Kruuda asemel juhiks määratud Aivar Rehele, sest kohus ei kandnud poolelioleva tsiviilasja lõppemiseni uut nõukogu ja juhatust äriregistrisse.

Tellijale Tellijale

Teisipäeval seilas Eesti olulisimaid piimatööstusi Tere ärimere lainetel justkui kummituslaev Lendav Hollandlane. Ettevõttest polnud võimalik saada selget vastust, kes ettevõtet juhib ja millises suunas ta liigub. Oma juhipositsiooni kinnitasid üksteise võidu nii ettevõtte omanik Kruuda kui ka Tere omanikfirma Elveda pankrotihalduri ametisse määratud Rehe. Töötajad aga keeldusid ütlemast, kellele nad alluvad.

Vastusest põikles kõrvale isegi müügiosakond. «Helistage sekretärile ja sealt öeldakse, kes ettevõtet juhib,» ütles müügijuht Ane Mäekivi. «Mul on tööleping ettevõttega.»

25.10.2016 27.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto