Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
26.10.2016
Eesti Ebareaalsed tähtajad teevad tee-ehitajad murelikuks (3) Mälumäng Võltsruupiate vahetamine tõi Tavidile suure kahju (5) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Oravad loodavad mugavat purelemist (5) Tagakülg Eesti elanikel napib teadmisi hädaolukorraks Haiglad on hädas ravi vastustavate patsientide ohjeldamisega Kolme abituriendi elu nõudnud avarii põhjus jääb ilmselt saladuseks (4) Hukkunud sõprade huvid: filmindus, ajakirjandus, ajalugu Liikluspolitseinik: noored mehed kipuvad oma võimeid üle hindama Majandus Nissani ja Renault’ juht haaras ka Mitsubishi rooli Majanduse lühiuudised Kruuda tegi Tere võlausaldajale ninanipsu Välismaa Talupojad tõmbasid leedu linnarahvale koti pähe Välismaa lühiuudised 26.10.2016 KOHALIK VAADE: Kas väike Valloonia saadab CETA prügikasti? NATO Vene laevade võõrustamist ei arvusta (2) Arvamus Õiguskantsler Ülle Madise: presidendi otsevalimine tooks priiskava show' ja silmamoondused (54) Erkki Bahovski: lämmatamine või käpikud? (3) Päeva karikatuur: õigusemõistmine päevavalgele Juhtkiri: tunneme kaasa Joosep Värk: istungid avalikuks (1) Ragne Kõuts: maakonnaleht ja omavalitsuse infoleht – «kõlvatu» konkurents? Postimees 1935. aastal: revolutsioon Kreetal? Sport Peep Pahv: kummalise kohtu ebausaldusväärsed reeglid (2) Rahasadu Singapuris ja domineerija kadumine Sportlased teevad ise ajakirjandust Küsimus Eesti jalgpalliturul: kes on valmis järgmiseks sammuks? Tallinn Ebareaalsed tähtajad teevad tee-ehitajad murelikuks (3) Tarbija Kolm tervise jaoks üliolulist hormooni Kõike tasuks süüa mõistlikes kogustes Tartu Mees jättis külmas vees elu Kolme lapsega perekond ehitab liikluslinnakut Ilm keerab soojemaks tagasi Jõulusära jõuab tänavu ka äärelinna Sõbrad aitavad uputuses kannatanud sõpru Vastses loomekeskuses saab keevitada ja kududa, freesimisest rääkimata Tugipere ema ja isa südamesse mahub ka tumeda minevikuga laps (1) Lapse saatust muutev otsus, mis seob pere kogu eluks Kasuperede mentor: ainult heast tahtest ei piisa Maanteeamet pooldab neljarajalist teed Tartust Tallinna (6) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõbrad aitavad uputuses kannatanud sõpru

3 min lugemist
Endiste tartlaste Epp Pleszi ja Saul Peebseni kodu New Orleansi lähedal Ameerika Ühendriikides (täpsemalt Saint Amant, Louisiana) ujutas augustis mitmeks nädalaks üle Mississippi jõe vesi, millele andis lisa lakkamatu paduvihm. FOTO: Erakogu

Eile sadas ootamatult lund. Mõnikord talvel on hanged ja külma võib virutada korraks üle 30 pügala. Paar paduvihma suvel niisutab keldreid nagu ka Emajõgi, mis küll peamiselt vaid ähvardab üle kallaste tõusta. Nõnda on Tartus. Kuid kaks endist tartlast on Mississippi voogudes USAs kaotanud suurema osa oma varast.

Tellijale Tellijale
Ametlikku abi ei antud ning kindlustus lubas tasuda kojusaamise kuludest kõigest kuuendiku, sest uputuse vastu ei olnud eraldi kindlustatud.

Kui Epp Plesz oli Tartus aastaid pidanud õpetajaametit ja palga üle lõpuks kibedasti kurvastanud, valis ta uueks elukohaks Connecticuti. Kümmekond aastat tagasi kolis ta Louisianasse, kus elas koos mehe ja kahe koeraga majas jõekääru kaldal.

25.10.2016 27.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto