Sisukord
Eesti
Postimees
27.10.2016
Eesti Kose vallas läks tuleroaks lipumastivabrik Eesti lühiuudised Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Halduskulud kerkisid kui pärmiga Kallas sooviks kohta erakonna juhatuses (1) Tagakülg Oravad ja auesimees rääkisid suud puhtaks Majanduse lühiuudised Savisaar käis linnavalitsuses ja sõitis Moskvasse Pättide jalavarjud koondatakse politsei andmebaasi Andmekaitse tõttu veninud ühistranspordiuuring saab kevadeks valmis Riik maksab sama töö eest Tallinnas ja mujal erinevat palka (12) Majandus Majanduse lühiuudised Eesti Pank hoiatab hoiu-laenuühistutega seotud riskide eest (1) Marati uued omanikud tahavad tõsta brändi tuntust Jaanus Vihand: ühistuline ettevõtlus hoiab ära rumalad otsused Välismaa Meedia surve tõi Ceuta-probleemi NATOsse Kogu liitlaspataljon on platsis hiljemalt Kevadtormiks ISIS valis Boko Haramile uue juhi Välismaa lühiuudised 27.10 Arvamus Inge Suder: meditsiin arstib ka majandust Priit Humal: Rail Balticu praegune lahendus vääribki kriitikat (5) Juhtkiri: madalam palk Tallinnast ääremaale ei meelita Raul Heido: peame perevägivalda kuriteoks, aga vägivallatsejat kurjategijaks ei pea? (2) Jaak Urmet: elu ilma laikideta (1) Postimees 1991. aastal: elu on 3,7 korda kallim Kultuur Meele(olu)line ja pingevaba keskpäevane teatriõhtu Sport Spordi lühiuudised Tartu kaotas Prantsusmaal suurelt Varumeeste lahingus röövis penalti Klavanilt nullimängu Supertiimi hooaeg algas masendavalt Treenerite seas levinud seksimüüt lükati teaduslikult ümber Kangert jätkab ikkagi abimehena: mulle meeldib see roll Kas loos luhtas Eesti võrkpallurite suure võimaluse? Tallinn Andmekaitse tõttu veninud ühistranspordiuuring saab kevadeks valmis Tarbija Koduloomad muutuvad aina eksootilisemaks Tüütud lutikad tungivad taas kodudesse Tartu On viimane aeg kinnitada lapse huviringis osalemine Legendaarne vutimängija annab lahkumisetenduse Peetri kooli ajaloolise maja taastamine algas lammutusega Ettepanek: nädalavahetusel tulgu prügiauto aia taha hiljem Vanaemad – vutt-vutt-vutt perekooli! Inimene püüab kuivendamisega rikutud soid loodusele tagasi anda Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kallas sooviks kohta erakonna juhatuses

2 min lugemist
Siim Kallas FOTO: Sander Ilvest

Suurest avalikust tülist hoidumisest ja sujuvast edasikulgemisest huvitatud Reformierakonna juhatus lubas eilsel kohtumisel oma auesimehe ja erakonna looja Siim Kallase üsna leebelt tulema. Temalt küll uuriti uue erakonna loomise plaanide kohta, kuid pigem võeti vastu rahupakkumine.

Reformierakonna uutel uljastel tulijatel oleks ilmselt lihtsam edasi minna Kallaseta, kuid ta kinnitas, et sooviks erakonna poliitika loomisele ja kujundamisele lähemal olla, mistõttu kandideerib ta uuel aastal eesseisval üldkogul tõenäoliselt erakonna juhatusse. Erakonna juhi kohta ta ei himusta.

Tellijale Tellijale

Soovisite juhatuse tasemel arutada presidendivalimistejärgset olukorda, erinevate osaliste väljaütlemisi, oma positsiooni erakonnas. Millise sõnumiga kohtumisele läksite?

Minu soov oli rahu sõlmida ja pingeid maha võtta. Ka minu väga selged, kindlad toetajad leidsid, et ei ole mõtet edasi tülitseda. Soov oli võtta vähemalt seekord pinge maha ja vaadata, mis edasi saab. Mida iganes tulevik ka toob, praegu on kõige mõistlikum presidendivalimiste teema ära lõpetada ja edasi minna.

26.10.2016 28.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto