Sisukord
Eesti
Tänane leht
27.10.2016
Eesti Kose vallas läks tuleroaks lipumastivabrik Eesti lühiuudised Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Halduskulud kerkisid kui pärmiga Kallas sooviks kohta erakonna juhatuses (1) Tagakülg Oravad ja auesimees rääkisid suud puhtaks Majanduse lühiuudised Savisaar käis linnavalitsuses ja sõitis Moskvasse Pättide jalavarjud koondatakse politsei andmebaasi Andmekaitse tõttu veninud ühistranspordiuuring saab kevadeks valmis Riik maksab sama töö eest Tallinnas ja mujal erinevat palka (12) Majandus Majanduse lühiuudised Eesti Pank hoiatab hoiu-laenuühistutega seotud riskide eest (1) Marati uued omanikud tahavad tõsta brändi tuntust Jaanus Vihand: ühistuline ettevõtlus hoiab ära rumalad otsused Välismaa Meedia surve tõi Ceuta-probleemi NATOsse Kogu liitlaspataljon on platsis hiljemalt Kevadtormiks ISIS valis Boko Haramile uue juhi Välismaa lühiuudised 27.10 Arvamus Inge Suder: meditsiin arstib ka majandust Priit Humal: Rail Balticu praegune lahendus vääribki kriitikat (5) Juhtkiri: madalam palk Tallinnast ääremaale ei meelita Raul Heido: peame perevägivalda kuriteoks, aga vägivallatsejat kurjategijaks ei pea? (2) Jaak Urmet: elu ilma laikideta (1) Postimees 1991. aastal: elu on 3,7 korda kallim Kultuur Meele(olu)line ja pingevaba keskpäevane teatriõhtu Sport Spordi lühiuudised Tartu kaotas Prantsusmaal suurelt Varumeeste lahingus röövis penalti Klavanilt nullimängu Supertiimi hooaeg algas masendavalt Treenerite seas levinud seksimüüt lükati teaduslikult ümber Kangert jätkab ikkagi abimehena: mulle meeldib see roll Kas loos luhtas Eesti võrkpallurite suure võimaluse? Tallinn Andmekaitse tõttu veninud ühistranspordiuuring saab kevadeks valmis Tarbija Koduloomad muutuvad aina eksootilisemaks Tüütud lutikad tungivad taas kodudesse Tartu On viimane aeg kinnitada lapse huviringis osalemine Legendaarne vutimängija annab lahkumisetenduse Peetri kooli ajaloolise maja taastamine algas lammutusega Ettepanek: nädalavahetusel tulgu prügiauto aia taha hiljem Vanaemad – vutt-vutt-vutt perekooli! Inimene püüab kuivendamisega rikutud soid loodusele tagasi anda Meelelahutus Koomiks Sudoku

Oravad ja auesimees rääkisid suud puhtaks

3 min lugemist
Kaameramehed ja ajakirjanikud püsisid eile hommikul Tallinnas Tõnismäel Siim Kallasel kannul, et saada temalt enne Reformierakonna juhatuse koosolekut kiirkommentaare. FOTO: Sander Ilvest

Reformierakonna juhatus kohtus eile erakonna auesimehe Siim Kallasega, kelle sõnul on aeg tõmmata presidendivalimistest ajendatud sisetülile joon alla.

Tellijale Tellijale

Kallas ütles juhatuse koosoleku järel ajakirjanikele, et kohtumisel arutati erakonnas tekkinud pingeid ja presidendivalimistest ajendatud seisukohti. Tema sõnul oli valik selles, kas kohati väga kriitiliseks ja teravaks kiskunud arvamuste avaldamist jätkata või tõmmata teemale joon alla.

«Mina tulin siia selle plaaniga, et tõmmata joon alla. Inimesed, ka väga energilised minu toetajad leidsid, et aitab küll, tõmbame sellele asjale joone alla ja vaatame, mis tulevikus saab,» rääkis ta ning lisas, et see võimaldaks taastada kodurahu ja tegelda tähtsamate teemadega, kus Reformierakonnal on suur potentsiaal olla juhtivas rollis.

26.10.2016 28.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto