Sisukord
Korvpall
Tänane leht
28.10.2016
Eesti Tartus keedab ja küpsetab kvaliteedimärgiga kokk Graafik: haiglate digiregistratuuris haigutab tühjus (12) Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Kaljulaid alustas Virumaast Linnaosavanem käis tööajast Savisaarega reisil Eesti lühiuudised, 28.10 Muusikamees suure algustähega Õigusriiklus püsib au sees (2) Majandus Suur samm edasi: e-maksuamet muutub aastaringselt avatud arvepidamisplatvormiks (1) Taavi Kotka: minu missioon Eesti riigi ees sai täidetud (2) Välismaa Saksa sotsid üritavad Merkelit võistlustulle kiskuda Välismaa lühiuudised 28.10.2016 Türgi välisminister hoiatas Tallinnas Euroopat Türgi isoleerimise eest NATO astub vastu ebameeldivalt huvitavale ajale Viis Baltimaid katvat NATO turvakihti Arvamus Päeva karikatuur: ääremaa palgalõhe Ilmar Tomusk: digielu peavad tasakaalustama päris raamatud Juhtkiri: oi-oi, kui rumalad on patsiendid (1) Henrik Roonemaa: praegu võtsid röstrid pool internetti maha, homme võtavad ülejäänu (4) Hans Väre: kõik lehed ei lange Postimees 1936. aastal: surnutele ei anta rahu Raul-Allan Kiivet: tervishoiukulusid tuleb suurendada (18) Volli Kalm: Eesti keelesõja ebasiirad võitlused (6) Martin Ehala: tekib kahtlus, et Eesti Keele Instituut on riigile ristiks kaelas (3) Kultuur Konstantin Raikin: usun, et enamuse taga ei seisa tõde (2) Eesti pole Venemaa Sport Poksisangar tegi tulevikuks tähtsa avalduse Spordi lühiuudised Johaug: kummaline, et inimesed ei usu mind Hunt ja Bengals tulevad Londonisse Kullamäe: nuriseda pole mõtet, on ka häid asju Saa hakkama või sured! Rehvitootjate vihane võitlus saab jätkuda Tarbija Lapimaal löövad lusti nii suured kui ka väikesed Tartu Darwini kõrvakiil Suvine õiteilu talletus kangaisse Usuteaduskond 25: ajastu lemmiklaps jõudis varasesse täisikka Võõrliigid areenil: keskkonnainspektorid väisasid kirgi kütvat loomatsirkust (1) Jarno Laur: Rail Livonia tulgu (1) Tartus keedab-küpsetab sellel nädalal Saksa tippkokk Arvi Liiva: kas otsetee on ikka õigeim tee? (1) Sulgpallijuuniorid sõitsid tähtsale turniirile Nullkuluelu elav neiu: prügikasti pole vajagi (1) Paari aasta pärast valmib Elvas ujulaga spordihoone Kunstimälestist soovite osta? Aga palun! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kullamäe: nuriseda pole mõtet, on ka häid asju

2 min lugemist
Gert Kullamäe. FOTO: Kristjan Teedemaa

Nagu Tartu korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe tunnistas, võis juba hooaja alguses aimata, et ees ootab raske aasta. Ilmselt ei osanud ta aga töölepingut sõlmides uskuda, et sügis kujuneb niivõrd keeruliseks: keskpärane komplekteeritus, vigastused ja eurosarja alagrupiturniiri alustamine kahe kaotusega. 

Tellijale Tellijale

Seejuures pole võimatu, et eurohooaeg seekord väga kiiresti otsa saab. FIBA EuroCupi turniiril mängitakse tänavu kolmeses alagrupis. Edasi pääsevad kaks paremat, teoreetiline võimalus jääb ka viimasele. Tartu on mõlema vastasega kohtutud korra ja kaotatud.

Kui kodune napp allajäämine Austria klubile Redwell-Gunnerisle oli väga valus, siis prantslaste tippklubilt Pau-Orthezilt saadud kaotus seaduspärane. «Loomulikult saanuks me ka Pau-Orthezi vastu paremini mängida, kuid iseenesest on see ikkagi väga kõva meeskond,» nentis Kullamäe. Ilmselt olnuks selle meeskonnaga heideldes suuri probleeme ka parimate päevade Tartul.

27.10.2016 29.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto