Sisukord
Sport
Postimees
28.10.2016
Eesti Tartus keedab ja küpsetab kvaliteedimärgiga kokk Graafik: haiglate digiregistratuuris haigutab tühjus (12) Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Kaljulaid alustas Virumaast Linnaosavanem käis tööajast Savisaarega reisil Eesti lühiuudised, 28.10 Muusikamees suure algustähega Õigusriiklus püsib au sees (2) Majandus Suur samm edasi: e-maksuamet muutub aastaringselt avatud arvepidamisplatvormiks (1) Taavi Kotka: minu missioon Eesti riigi ees sai täidetud (2) Välismaa Saksa sotsid üritavad Merkelit võistlustulle kiskuda Välismaa lühiuudised 28.10.2016 Türgi välisminister hoiatas Tallinnas Euroopat Türgi isoleerimise eest NATO astub vastu ebameeldivalt huvitavale ajale Viis Baltimaid katvat NATO turvakihti Arvamus Päeva karikatuur: ääremaa palgalõhe Ilmar Tomusk: digielu peavad tasakaalustama päris raamatud Juhtkiri: oi-oi, kui rumalad on patsiendid (1) Henrik Roonemaa: praegu võtsid röstrid pool internetti maha, homme võtavad ülejäänu (4) Hans Väre: kõik lehed ei lange Postimees 1936. aastal: surnutele ei anta rahu Raul-Allan Kiivet: tervishoiukulusid tuleb suurendada (18) Volli Kalm: Eesti keelesõja ebasiirad võitlused (6) Martin Ehala: tekib kahtlus, et Eesti Keele Instituut on riigile ristiks kaelas (3) Kultuur Konstantin Raikin: usun, et enamuse taga ei seisa tõde (2) Eesti pole Venemaa Sport Poksisangar tegi tulevikuks tähtsa avalduse Spordi lühiuudised Johaug: kummaline, et inimesed ei usu mind Hunt ja Bengals tulevad Londonisse Kullamäe: nuriseda pole mõtet, on ka häid asju Saa hakkama või sured! Rehvitootjate vihane võitlus saab jätkuda Tarbija Lapimaal löövad lusti nii suured kui ka väikesed Tartu Darwini kõrvakiil Suvine õiteilu talletus kangaisse Usuteaduskond 25: ajastu lemmiklaps jõudis varasesse täisikka Võõrliigid areenil: keskkonnainspektorid väisasid kirgi kütvat loomatsirkust (1) Jarno Laur: Rail Livonia tulgu (1) Tartus keedab-küpsetab sellel nädalal Saksa tippkokk Arvi Liiva: kas otsetee on ikka õigeim tee? (1) Sulgpallijuuniorid sõitsid tähtsale turniirile Nullkuluelu elav neiu: prügikasti pole vajagi (1) Paari aasta pärast valmib Elvas ujulaga spordihoone Kunstimälestist soovite osta? Aga palun! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hunt ja Bengals tulevad Londonisse

1 min lugemist
Margus Hunt (paremal) FOTO: SCANPIX

Cincinnati Bengalsi Ameerika jalgpallur Margus Hunt mängib pühapäeval Londonis Wembley staadionil Washington Redskinsiga. Profiliiga NFL on juba alates 2007. aastast põhihooaja matše Londonisse toonud, nüüd on aeg Euroopasse tulla eestlase koduklubil.

Tellijale Tellijale

Kuna Bengalsi treeneritel välisriigis mängimise kogemus puudub, helistas peatreener Martin Lewis pärast mängugraafiku selgumist  New York Jetsi treenerile Todd Bowlesile, kes käis meeskonnaga Londonis mullu. Lewis soovis teada, kas Londonisse tasuks lennata nädal varem või tuleks mängu võtta samamoodi nagu siis, kui see toimub Ameerikas. Mõistlikum leiti olevat viimane ning Londonisse asuti teele eile. Täna ja homme toimuvad Londonis meeskonna treeningud, pühapäeva õhtul on juba mängupäev.

Selline lähenemine võimaldab vigastatud mängijatel kauem Bengalsi klubiruumides ravi saada. Peale selle on Lewis täheldanud, et varem Londonisse lennanud meeskonnad on mängu kaotanud. Nii juhtus mullu Buffalo Billsiga, tunamullu langes reisiplaanide ohvriks Jacksonville Jaguars. Kuna Londoni aeg on viis tundi idaranniku ajast ees, tuleb Bengalsi meestel lennukis magada. Probleem on see, et kõigile lennukis voodikohti ei jagu.

27.10.2016 29.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto