N, 1.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Huligaan lahendas riiu kurikahoobiga

Tiina Kaukvere
, reporter
Huligaan lahendas riiu kurikahoobiga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Margus purustas Tallinnas Raua tänaval teise auto peegli pesapallikurikaga.
Margus purustas Tallinnas Raua tänaval teise auto peegli pesapallikurikaga. Foto: Kuvatõmmis

«Arvab, et lihtsalt keerab ette mulle?» kommenteeris 40-aastane Margus, kui oli kurikaga puruks löönud teise auto küljepeegli. Liiklusohtlik olukord, mis BMW maasturi roolis olnud Marguse raevu vallandas, tekkis möödunud teisipäeval Tallinnas Raua tänaval.

Intsidenti filmis teises autos olnud kaasreisija Igor. «Huligaan üritas juhti rooli tagant välja tõmmata, aga see ei õnnestunud tal. Alles pärast seda läks ta oma auto juurde, võttis sealt kurika ja lõi auto küljepeegli puruks,» kirjeldas ta venekeelsele Postimehele.

Video, kus, tõsi küll, peal vaid kurikahoop ja sajatav Margus, pälvis sotsiaalmeedias tohutut tähelepanu. «Videot ajendas mind sotsiaalmeediasse üles laadima kevadine vahejuhtum Tallinnas Lasnamäel, kus autost väljunud mees ähvardas kaasliiklejat kurikaga. Tahtsin näidata, et selliseid inimesi on meie liikluses veelgi,» rääkis Igor.

Tagasi üles