Sisukord
Äriuudised
Tänane leht
31.10.2016
Eesti Konkursi Noortebänd 2016 võidu noppis The Notes Dilbert Mälumäng Palju õnne Male Horoskoop Eesti köök paneb Prantsuse sõdurite vapruse proovile (1) Tapa linnakus vajatakse tuhandet uut voodikohta (3) Majandus Eesti pensionifondid on kehvimad (20) Rail Baltic annab Supilinna aktivistile aru (6) Eesti looduskosmeetika pürib Aasiasse Välismaa PILTUUDIS: Itaaliat raputas aastakümnete tugevaim maavärin Hispaania suutis poliitilisest kriisist välja rabeleda Välismaa lühid Clintoni välispoliitika tuleb ilmselt Obama omast teravam (5) AJA PEEGEL. Tapjaklounid ja massihüsteeria käsiraamat Arvamus Päeva karikatuur: IRLi imelised muutumised Evelyn Kaldoja: Hispaania ebaõnn Juhtkiri: Isamaa valikud ja komistuskivid (3) Postimees 1924. aastal: Inglismaal erakordne valimisaktiivsus Lugeja kiri: kandidaat 51 häälega ja valimiskogu 500-liikmeliseks (2) Ilmar Raag: Eesti riiklik ideoloogia algab mitmekesisuse tunnistamisest (4) Kultuur Ja ma naeran et ma nutan... Kultuuri lühid Sport Spordi lühiuudised Klavan tippkonkurentsis, Vassiljev särab Jalgpall vs jalgpall: üks punkt Ameerikale Hunt: vaim on väsinud, pean patareisid laadima Flora komistas lõpusirgel, kulla jagab kolmik Eelmine Eesti esitõstja vanal tasemel tagasi ja paljulubav debüüt Tarbija Korteri asemel mõttelise osa ostjail tekib probleeme Postimees katsetab: klassikaline puding teeb uuenduslikele tuule alla Tartu Jahimehed tabasid Piirissaarel šaakali (1) Riia tänava vastset asfalti tuli kohe hakata paikama Tartu jalgpalli suurkuju tahab vutikarussellist puhata Elva piltnik pakkis pillid kotti Täiustatud kariljoni kuulas sadu tartlasi sadu märkamata Paar lõi tantsu 24 tundi järjest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti looduskosmeetika pürib Aasiasse

2 min lugemist
Singapuri investor Serena Kao. FOTO: EERO VABAMÄGI/PM/SCANPIX BALTICS

Serena Kao juhib Singapuris heategevuslikku fondi San Teh ja ühisrahastut GoPurpose, mis tegeleb peamiselt heategevuslike projektidega Aasias ning ÜRO kestliku arengu programmiga Singapuris. Nüüd loodab ta maailma parandada Eesti looduskosmeetika abil.

Tellijale Tellijale

Pärast ülikooli lõpetamist töötas ta mõne aasta pangas, kuid loobus sellest ning asus tegutsema hoopis säästliku arengu vallas. Küsimuse peale, kas maailma päästmisele keskendudes ei kaota ta rahas, Kao naeratab ja raputab pead. Nüüd on ta veendunud, et see, mida Singapur vajab, on Eesti looduskosmeetika.

«Käisin suvel Eestis ja proovisin kõiki tooteid enda peal. Ma ei usu loomkatsetesse, olen ise endale katseloom,» rääkis ta. «Ja häid asju peab üle maailma jagama.»

Singapuri inimesed ei ole Eestist Kao sõnul tavaliselt kuulnud ja kui räägitakse Baltimaadest, meenuvat ennekõike karm kliima. «Aga kui elad väga kuumal maal, siis ei ole Eesti ilmal tegelikult viga midagi,» nentis ta. Toodetega on tal Singapuris kavas välja tulla veebruaris.

29.10.2016 01.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto