K, 4.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Elva piltnik pakkis pillid kotti

Risto Mets
Facebook
Comments
Elvas Pikal tänaval töötanud fotograaf Raivo Kork pani reedel ateljee kinni, viimaste soovijate pildid lubas ta kodus valmis teha ja kätte toimetada.
Elvas Pikal tänaval töötanud fotograaf Raivo Kork pani reedel ateljee kinni, viimaste soovijate pildid lubas ta kodus valmis teha ja kätte toimetada. Foto: Sille Annuk

Aastaid on Elvas Pikk tänav 8 majas tegutsenud fotoateljee, kuid selle omanik Raivo Kork pani reedel enda äri kinni. Mitte et ta oleks seda soovinud, aga linn nõudis oma ruume tagasi ja tuligi välja kolida.

Sellega kadus Elvast viimane fotoäri. Ju siis pole Elvasse fotograafi vaja, kehitasid õlgu Korgi sõbrad, kes aitasid tal aparatuuri koju Rõngu kolida.

Kodus saab Kork samuti pilte ilmutada ja dokumendifotosid teha, kuid ta mõistab, et seal jääb ta klientidele peagi kaugeks. Sestap loodab ta, et ehk leiab ta siiski männilinnas endale uued ruumid, millele ka hammas peale hakkaks.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles