Sisukord
Eesti
Tänane leht
02.11.2016
Eesti Eutanaasia teema jagab meedikud kahte leeri (36) Surija sõnum jääjatele: seadustage eutanaasia (12) Opositsioon kogub Rõivase umbusaldusavaldusele allkirju Simsoni sõnul jätab Savisaar kaotamise kellelegi teisele Kaheksandalt korruselt kukkunud lapsel oli kõvasti õnne Talviku sõnul ootavat päästeametit muutused «Eesti laulule» esitati rekordiliselt 242 laulu (1) Rehvivahetajate käed tööd täis Kaljulaid ütles kirikule ära (75) Majandus Suurettevõtted ei leia Eestis rahale kohta Ossinovski sai Läti raudteelt hiiglasliku kahjunõude ja politseiuurimise Laenufirma juht: Pensionifondide tihedam vahetamine ei ole hea mõte Välismaa Trump jõudis küsitluse põhjal Clintonile järele Ida ja lääne vahel kahestunud Moldova valib presidenti Uus tulude deklareerimise kord paljastas Ukraina riigiteenistujate edevuse Afganistan jääb sõjas uimastitega alla Rootsis aitavad uusi tulijaid endised põgenikud (5) Arvamus Nikolai Karajev: kuidas hävitada pool Tallinna (38) Juhtkiri: eutanaasia Pandora laegas (7) Anne Samlik: praegune Nordica pole enam see, mis kevadel (1) Mart Raudsaar: oskust – ja leiba! Postimees 1995. aastal: prokurör nõuab Narva pätile surmanuhtlust Tiiu Kuurme: isanda käe jälg (6) Kultuur Lauri Sommer: iga elu on jutustus Kümme punkti Brightoni Bowiele Sport Rallimaailma tipus lüüakse kaardipakk uuesti segi Vägeva etenduse pakkunud Kohila oli üllatusele lähedal Saksamaa väravatemasinast puusepp lõpetas karjääri Kas Murray suur hetk jõuab tõesti kätte? Vormelibossi verine idee Rahvusvahelise poksiliidu vanad haavad kisti lahti Tarbija Homöopaatilisi preparaate müüakse apteegis kõrvuti ravimitega Tartu Aldjas täidab lapse salasoovi Võsavillemid murdsid elamise lähedal kolm tõujäära, neljas vaagub hinge (1) Mäksa tahab suurvalda, Luunja ajab sõrgu vastu Linn küsib uue IT-keskuse kohta rahva arvamust Hüüame hurraa, haarame rehad-labidad-harjad ning teeme kalmud korda. Kas ikka on nii lihtne? Paljude suurmeeste kalmudel vohavad umbrohi ja unustus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Simsoni sõnul jätab Savisaar kaotamise kellelegi teisele

3 min lugemist
Edgar Savisaar eelmisel kongressil. FOTO: Sander Ilvest

Keskerakonna riigikogu fraktsiooni esimees Kadri Simson arvab, et erakonna praegune juht Edgar Savisaar ei julge tulla sel laupäeval toimuvale Keskerakonna kongressile parteijuhi valimistel kaotama ja seetõttu loobub ta ilmselt mõne teise juhikandidaadi, kas või näiteks Heimar Lengi kasuks kandideerimast.

Tellijale Tellijale

Simson ütles, et erakonna 27 piirkonna hulgas pole mitte ühtegi, kes oleks esimehe kandidaadiks esitanud üksnes Edgar Savisaare – need, kes Savisaare kandidatuuri üles seadsid, esitasid tema kõrvale ka teise või kolmanda kandidaadi. Tema sõnul tähendab see, et praeguseks tunnistavad kõik piirkonnad üle Eesti, et erakonnal on võimalus edasi minna uue esimehega. «See on päris kõva signaal erakonna sisse, et enam ei öelda, et ilma Savisaareta meid alles ei jää. Vastupidi, kõik otsivad alternatiive,» märkis ta.

-Piirkonnad toetavad Ratast

01.11.2016 03.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto