Sisukord
Tervis
Tänane leht
03.11.2016
Eesti Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Male Postimehe test: eriarstile pääsemiseks on oma nipid (5) Tagakülg Reps lubas jätta Kremli ukse lahti Narkoärikas kiskus kultusbändi kohtuasja Savisaar võib kutsuda kongressi boikottima Eesti lühiuudised Auditid tegid EASi juhtidest mustad lambad (5) Valge lumevaip kattis pea kogu Eesti Süstlavahetuse ümber möllavad kired (1) Majandus Musk viib Tesla katusele Majanduse lühiuudised Brändid võtsid youtuber’itelt süütuse Välismaa PERSOON: Proua Abedin ja härra Viiner (1) Saksa poliitikud kritiseerivad Putini gaasijuhet üha teravamalt Välismaa lühiuudised Erdoğani solvanud saksa koomiku kohtuasi läks uuele ringile Kommentaar: Mis Mosuliga tegelikult toimub? (2) Trump ja Farage – kaasvõitlejad ja hingesugulased Arvamus Kadri Simson: Aasa plaan lõpetab majandussurutise alles 2023. aastaks (9) Urmas Klaas: riigireformiga hoogsalt edasi (3) Juhtkiri: moodsad kommionud Postimees 1925. aastal: riigi kasutamata vara Jüri Laurson: elekter ei mõista nalja - külvab surma Egle Heinsar: koostööks pole vaja asutusi liita (1) Aare Tammemäe: valitsus saab majanduskasvu, kui loob investeerimisobjekte (2) Kultuur Ütle, kas sa oled feminist? (2) Ruum on huvitav ja teisi anekdoote kunstinäituselt Sport Spordi lühiuudised Viimaste minutite väravad tõid Meistrite liigas neli edasipääsejat Selver jätkab Kohila alustatud teekonda Värsked tuuled ujumiskoondise süsteemis Suur kemplus Eesti suusaelus: kellele kuulub raha, kes peab tasuma kulude eest? Inglased ja šotlased peavad FIFAga lillesõda Priit Pullerits: Eesti imede karuteene Tallinn Süstlavahetuse ümber möllavad kired (1) Tartu Tartu linnapea loodab valimistelt 7000 häält Tasulisest alast leiab tasuta parkimiskohti Mugav bussipiletisüsteem takerdus mobiiliuuendustesse (1) Mänguasjamuuseumisse saabub kastide kaupa Legosid Priit Pullerits: Eesti imede karuteene Tugevamad ja targemad tartlased tahavad sekkuda kõrgesse mängu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimehe test: eriarstile pääsemiseks on oma nipid

4 min lugemist
Kui kiiresti saab suurhaiglas arstile vastuvõtuaja. FOTO: graafika: Alari Paluots

Kuidas pääseda Eestis eriarstile? Esmalt tuleb täpselt selgeks teha, kuidas teevad kõik Eesti suurhaiglad oma töögraafikuid. Seejärel instrueerida pereliikmeid ning ühtse meeskonnana haiglad õigel kuupäeval kohe registratuuri avamise järel läbi helistada.

Tellijale Tellijale

Võib loota ka heale õnnele, sest keegi võib oma hinnalisest visiidiajast alati loobuda. Lootustandev on seejuures asjaolu, et tekkinud on sariregistreerijad, kes proovivad sportliku harrastusena igas haiglas aega saada. Nemad teavad kõiki nippe une pealt. Kui parim välja valitud, tuleb teised arstiajad tühistada ning õnn võibki sulle naeratada.

Postimees viis läbi katse, et välja selgitada, kui keeruline on ikkagi eriarstile pääseda. Selleks valisime ühe populaarse eriala, kus saatekirja ei nõuta. See on nahaarst – Eesti võib troonida küll melanoomi suremuse edetabeli tipus, aga sünnimärkide kontrollimine maksumaksja raha eest jääb enamikule unistuseks.

Teiseks valisime hooajale tavapärase nina-kõrva-kurguarsti visiidi, kus läheb vaja saatekirja.

02.11.2016 04.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto