Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
04.11.2016
Eesti Ettevõtjad tahaksid dividendidelt vähem maksu maksta (11) Riigireetur Dressenilt võeti kodakondsus Usaldamatuse kiuste täistuuridel edasi (1) esikas 0411 osa II EASi piinad pikenevad veel nädalaid (33) Dilbert Mälumäng Male Palju õnne Tagakülg Horoskoop Majanduse lühiuudised Sirgel teelõigul hukkus kolm inimest (1) Maailma Looduse Fond muretseb Läänemere pärast Kallas saab siiani Brüsselist raha Balti jaama turg laieneb igas suunas (2) Majandus Majanduse lühiuudised Konkurents gaasiturul on seni ikka veel silmapete (1) Kallas saab siiani Brüsselist raha Kihlveokontorid panustavad Brexitit meenutades Trumpi võidule (1) Välismaa Maailma Looduse Fond muretseb Läänemere pärast Põhja-Korea naiste kannatused ei lõpe põgenemisega Kallas saab siiani Brüsselist raha Välismaa lühiuudised 4.11.2016 May sai kohtult külma duši Naela kurss pöördus kohe tõusule Kihlveokontorid panustavad Brexitit meenutades Trumpi võidule (1) Arvamus Scott Abel: ameeriklastel on valida Edgar Savisaare ja Martin Helme vahel (9) Vandeadvokaat Ants Nõmper: varem või hiljem lubatakse ka Eestis surmaabi (4) Ene Ergma: minu soovitus IRLile - on aeg lõpetada suurte tühjade sõnade tegemine (11) Postimees 1935. aastal: alkoholism tähendab hävitust – prof. J.Tõnissoni kõne karskuspühal Juhtkiri: tuleb siis Brexit või ei tule? (1) Andres Einmann: rehvivahetajad, kas te ei taha minu raha? (21) Andrus Karnau: unustatud pension II (4) Kultuur Puuvillakiu reis ümber maailma Sport Leicester City vallutab Euroopat Spordi lühiuudised Rooba: paberil näeb Eesti koondis hea välja (1) Lisamäng tiitli nimel – kas oleme originaalitsejad või mitte? Gunnar Männik: liikumine – see on elu Uus süsteem lahutas sportlase ja treeneri Järjekordne surmav peatrauma tõi esile vana probleemi, ent lahendus paistab Tallinn Balti jaama turg laieneb igas suunas (2) Tarbija Mallorcale tasub peale bikiinide kaasa pakkida ka matkasaapad Tartu Üks ja sama maantee, aga olud nagu öö ja päev (2) Öömaraton ootab seiklema Tähetee hakkab viima Toomele Bibliograafist kasvas kõrgelt tunnustatud koorijuht ja helilooja Kallaste võlakoorem ähvardab Peipsi vallale vee peale tõmmata Šokeerivad lood väärtustavad aega ja elu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Šokeerivad lood väärtustavad aega ja elu

4 min lugemist
  • Vähiga kokku puutunud inimesed jagavad oma tundeid ja lubavad end pildistada.
Sirli Reinhaus ja Aksel Kivi loodavad näitusega «Kingitud aeg» ja heategeva müügi korraldamisega teenida raha vähiravifondile Kingitud Elu. «Raha ongi ju aeg, mida raskelt haiged inimesed, keda haigekassa enam ei aita, tollelt fondilt saada võivad,» ütles Aksel Kivi. «See raha ei tohi lõppeda.» FOTO: Margus Ansu

Salemi koguduse liige Aksel Kivi on üles kirjutanud oma vähist paranemise loo. See on mahtunud valgele paberilehele paarikümne rea sisse.

Tellijale Tellijale

«Miks peavad mehed käima perearsti juures! Ja kirikus ...» küsib ta pealkirjas. Loo lõpus väljendab ta aga õnnetunnet, mis oli teda vallanud siis, kui arst pärast melanoomilõikust helistas ja ütles, et ta on puhas.

Aksel Kivile lähedane inimene, tema kihlatu Sirli Reinhaus on kirja pannud kaks lugu. Kirjutaja endaga on kõik korras – Sirli on tugev nagu tori hobune, rõõmus ja õnnelik ning usub, et kõik jääbki nii.

03.11.2016 05.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto