Sisukord
Eesti
Postimees
07.11.2016
Eesti Palju õnne Dilbert Keskerakonna uueks esimeheks sai Jüri Ratas Tagakülg Eesti lühiuudised Ansip: no kuidas ta kriis ei ole!? (32) Ratase sõprade kongress Eesti uut tervishoiumudelit hakatakse katsetama Viljandis Mandri ja Hiiumaa tulevane ühendaja on koduteel Poetöötaja varastas kassadest aastate jooksul 49 000 eurot Oravapartei saadikud lahkuvad nõukogudest Esikülg 7. november Elamislubade väljastamist puudutav seadusemuudatus tõi pered kokku (2) Horoskoop Kalur võis uppuda mõrda sattunud hüljeste tõttu Male Vladimir Juškin: Putin loob uut meeskonda, kes viiks ellu valikulisi repressioone Majandus Uberi Eesti-missiooni sära ja hiilgus ... või niru lõpp? (7) Välismaa Tõsielusarja-mees newyorklases austust ei tekita (11) Teravalt vastandlikud – nagu võitlus, nii ka lubadused Vaimustushüüded šokolaadilinna pimeduses Newyorklane Nicholas Horman: miks ma ei lähe valima Arvamus Kerstin Meresma: miks ma ei või otsustada surra? (5) Suursaadik Marin Mõttus: Türgist, pikemalt kui päevauudis Tarmo Pikner: Keskerakond visises tühjaks ja sai esimeheks Savisaare andeka õpilase (6) Jarmo Mäkelä: hiigelpikad leivasabad Soomes – pilt Vene meediast (4) Juhtkiri: andke Keskerakonnale valimisteni aega (4) Postimees 1931. aastal: kolmiksõja algus Mandshuurias? Ameerika astub vahele? Kultuur Inimeselt ei ole võimalik midagi «kätte saada» Millised on riigikirjanike esimesed viljad? Sport Kalev/Cramo mängija siirdus suurima konkurendi ridadesse Spordi lühiuudised Ogier sai viimaks oma tahtmise Koondis areneb väikeste sammudega, suur töö ootab ees Mehed, kes viisid esimese tiitli Lasnamäele Murray täidab samm-sammult brittide ootusi Uraaniga rikastatud iraanlane jättis Kiivika medalita (1) Tarbija Oma matuseid planeeriv mees jäi pangas hätta Teleriost algab juba kodus (2) Kuidas matta lähedast, kui raha pole? Tartu Eriline lasteaed läheb müüki (1) Kogenum Tammeka astuski sammu edasi Langele tuleb Lõuna-Eesti suurim kardirada (1) Eili Arula: 90 pole eesmärk Tartu erakoolid – rahvusliku kooli teerajad Elektriteater lahkub Uue Teatri majast Tähtsa võistluse jaoks käib põhjalik kuivtrenn (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kalur võis uppuda mõrda sattunud hüljeste tõttu

4 min lugemist
Hallhüljes. FOTO: Toomas Huik

Ehkki Eestis tohib juba teist aastat hallhülgeid küttida, on väga vähe tulemusi ette näidata. Ülemöödunud nädalal jäi Saaremaal Vätta poolsaare lähedal kadunuks merele kalastama läinud 61-aastane mees. Merelt leiti kummuli läinud Kasse paat, rannast kadunud mehe müts ja saapad. Kui alguses arvati, et õnnetuse võis põhjustada lainetus, mis lükkas võrkude kontrollimise ajal paadi ümber, siis nüüd arvavad kohalikud, et mõrda olid sattunud hülged.

Tellijale Tellijale

Näiteks teadis Saaremaa Pihtla vallavanem Jüri Saar rääkida, et paadi võis uppi ajada hoopis see, et kalamehel oli mõrda jäänud kolm hüljest. Arvestades, kui palju kõigest üks hüljes kaalub, võiski selle mõrra väljatõmbamine mereõnnetuseni viia.

Ka politseist kinnitati, et mõrras oli tõepoolest kolm hüljest. «Võib arvata, et mõrra paati tõmbamisel kallutas see oma raskusega paadi serva liiga madalale ning õnnetus juhtuski. Praegu seda versiooni siiski kinnitada ei saa ning õnnetuse täpsetest põhjustest on vara rääkida,» ütles Kuressaare politseijaoskonna juhtivpiirivalvur Tanel Nuut.

05.11.2016 08.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto