Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
08.11.2016
Eesti Viikingiaarde leidjat ootab suur preemia «sugu: M» etendusel esinesid purjus näitlejad Dilbert esikülg 0811 osa I Palju õnne Male Mälumäng Horoskoop Eesti lühiuudised Tagakülg Eestis tehtud taskutank tegi esimest korda pauku EASi analüüs annab õiguse praegusele juhatusele (1) Keskerakond hakkab uut valitsust moodustama (30) Ülevaade: võimuvangerduste eestvedaja on olnud Reformierakond Libedus peab teedelt kaduma kaks korda kiiremini (4) Majandus Volkswageni skandaal võtab uusi tuure Nordica ja LOTi koostöö ohustab enim lähinaabreid (1) Majanduse lühiuudised Reisibüroodele tuleb Nordica partneri vahetusega ajutiselt tööd juurde Välismaa Kaevurite kustuvate unistuste maa Uued e-kirjad Clintonile süüdistust ei toonud (1) Clinton ja Trump läbi aegade Välismaa lühiuudised 08.11 ISISe meediauurija Michael Krona: hukkamisvideote asemel näitab ISIS nüüd lugusid pereisadest (1) Arvamus Taavi Minnik: Trump on juba võitnud (11) Priit Rohtmets: kas president peaks kirikus käima? (5) Juhtkiri: novembrirevolutsioon vabariigi valitsuses (12) Aivar Aotäht: lojaalne klient – sidefirmale tühi tegur (2) Aku Sorainen: Ärmast võiks saada riigi külalistemaja (14) Olev Remsu: mühakas võib USA valimised võita lihtsalt seetõttu, et tahetakse muutust (1) Päeva karikatuur: väikse Taavi kõikuv tool Kultuur Alateadvuse saabumine vagiinakujulises tiaaras Sport Mattias Käit peab minema operatsioonile ja jääb koondisest eemale Selver mängis taas tulega ja sai seekord ka kõrvetada Kalev/Cramo tsentri lahkumine pole veel kindel Spordi lühiuudised Korvpallirahva ärev küsimus: kellest saab uus president? Eesti rannavõrkpall kaob unustusse või tõuseb tuhast? (1) Infoneti president Andrei Leškin: rahvus pole tähtis, kui mängija on professionaalne Red Bulli paks rahakott võib otsustada WRC-sarja tuleva hooaja saatuse Tarbija Uus elektronmikroskoop tegi esimesed värvipildid nanoilmast Uuring: laste toidupirtsakuse põhjuseks on suuresti nende geenid Tartu Lastekunstikool sai uue juhi Talv on käes, aga Tähtveres mustab suusarajal asfalt. Miks? Mäksa ei aja taga suurvalda, vaid seisab elanike huvide eest Lõuna-Eesti suurim spaa lasi esimese vee basseini Mari-Liis Pintson: logistiline virvarr Peavaluhaiget aitab Tartus terve meeskond PÖFF toob tänavu hulga esilinastusi ja külalisi Tipptunni sähvatus: lasterohke Kaunase puiestee vajab tunnelit (5) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti rannavõrkpall kaob unustusse või tõuseb tuhast?

3 min lugemist
Rivo Vesik oma viimase paarimehe Kristo Kolloga. FOTO: Mati Hiis/Õhtuleht

Kui avada Eesti Võrkpalliliidu kodulehe rannavõrkpalli alamrubriik, on seal küll noorte ja veteranide rannavõrkpall ning suvine liiga, ent ei sõnagi täiskasvanute koondisest. Ka koondiste alamlehe alt ei leia infot täiskasvanute koondise kohta. Sest sellist koondist ei ole olemaski. Kuigi suvel tegutsevad noortekoondised, siis täiskasvanute osas süsteem puudub ja ka alaliidu toetus on ülinapp. Meie praegu ainus tõsiseltvõetav täiskasvanute paar on omal käel tegutsevad Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar, kes käivad ka MK-sarja etappidel.

Tellijale Tellijale

Eelmisel aastal sportlaskarjääri lõpetanud Eesti viimaste aastate parim rannavõrkpallur, olümpiakarastusega Rivo Vesik praegu ametlikult Eesti Võrkpalliliiduga seotud pole. Ta treenib jätkuvalt Venemaa koondislasi, ent aitab kodumaa rannavollet aeg-ajalt nõu ja jõuga, osaleb ka rannavolle toimkonna koosolekutel. Vesik aitab ka Nõlvakut ja Tiisaart.

Vesik ütleb, et kui saalivõrkpallurid on palgatöölised, siis rannavolle mängijad eraettevõtjad, kes teevad kõike ise. «Alaliidu toetus on peaaegu olematu, rannavolle on nagu koer, kui konte üle jääb, siis antakse. Aga väikesed muutused toimuvad,» tõdeb Vesik, viidates sellele, et alaliidu juurde võetakse palgale eraldi rannavõrkpalliga tegelev inimene.

07.11.2016 09.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto