T, 30.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tondiraba jäähallis suri hokimängija

Siim Kaasik
Facebook Twitter
Comments
Jäähoki.
Jäähoki. Foto: ITAR-TASS/ScanPix

Eelmisel nädalal suri Tondiraba jäähallis ootamatult 55-aastane Sergei Orljankin, kelle süda hokitreeningul seiskus.

3. novembri hilisõhtul aset leidnud sündmusele reageerisid kohe Orljankini treeningukaaslased, kes helistasid kiirabisse. Harrastajate hokiliiga kodulehel olevas uudises kirjeldatakse, et kiirabi saabus 15 minutit pärast telefonikõnet, ent neil ei olnud elustamiseks vajalikku aparatuuri. 40 minutit hiljem saabunud teine kiirabibrigaad tuli küll aparatuuriga, kuid Orljankini elu päästa oli juba lootusetult hilja.

Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlas ütles Postimehele, et kuskil on mingi infomüra, sest raporti järgi jõudis brigaad kohale kolme minutiga. «Meil oli sinna kaks väljakutset – esimene kell 22.37 ja jõudis kohale kell 22.40. Arstibrigaad kesklinnast jõudis kohale kell 22.53,» selgitas Adlas. Muuhulgas selgus kiirabi raportist, et kiirabi saabudes olid mingid meedikud juba isikut abistamas. Täpsema ülevaate juhtunust saab Tallinna kiirabi anda täna, kuid juba etteruttavalt sõnas Adlas, et kiirabibrigaadi ei lubata väljakutsele, kui mõni aparaat ei ole töökorras.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles