E, 15.08.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Keskpartei pole esitanud eelarvele ühtegi muudatusettepanekut

BNS
Keskpartei pole esitanud eelarvele ühtegi muudatusettepanekut
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Erinevalt Eesti Konservatiivsest Rahvaerakonnast (EKRE) ja Vabaerakonnast pole riigieelarve eelnõu suhtes kriitiline olnud ja kindlasti muudatusettepanekuid teha lubanud Keskerakond neid seni esitanud.

«Teadupärast saab riigieelarve kohta muudatusettepanekuid esitada ka kolmanda lugemise eel,» ütles eile riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja. «Kui peame vajalikuks muudatusi esitada, siis esitame need enne seda.»

Kui eelarve oktoobris riigikokku jõudis, oli Keskerakond veel opositsioonis ning fraktsiooni esimees Kadri Simson ütles, et riigieelarve «jätkab paigaltammumist», mis «näitab valitsuse müstilise narratiivi puudumist». Ta lisas, et riigi paigalseisust välja toomiseks peab riigieelarvele tegema mitu muudatust ning Keskerakond kavatseb muudatusettepanekutega ennekõike taotleda täiendavat raha riigi toimimiseks esmavajalike töötajate palgatõusuks.

Märksõnad
Tagasi üles