Sisukord
Äriuudised
Postimees
14.11.2016
Eesti Kui lastel läheb hästi, on isa õnnelik Soome ekspert peab «Eesti laulu» väga eriliseks (1) Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Spetsialistid selgitavad: kõik uuest elatisabisüsteemist Tagakülg Maakonnapiirid vanguvad, bussiühendus pööratakse pea peale (4) Aktsiisitõusule päitsed pähe, konverentsiturism käima (5) Majandus Laen küll, aga mis saab maksudest? (3) Välismaa Päikeselised hurmurid pakuvad õnne raha eest (1) Külmetavad migrandid tekitasid Soomes varjupaigapuuduse Küprose ühinemiskõnelused jätkuvad 20. novembril Välismaa lühiuudised: 14.11.2016 USA poliitikavaatlejad hoiavad pilku Trump Toweril «Pole lihtsalt sellist stsenaariumit, et Venemaa ründab Baltimaades NATOt» (1) AJAPEEGEL. Nõidusega valgete vastu: etnilised pinged ja apartheid Vene erukindral: tuumaähvardused on läänele suunatud retoorika (4) NATO peasekretär kirjutas Trumpile artikli Arvamus Juhtkiri: elu pärast Exceli tabelit (5) Taavi Minnik: Kremli sõbrad Valges Majas (6) Päeva karikatuur: uue koalitsiooni rõõmud Raul Rebane: Keskerakonna rõõm võimupuuduse piinast vabanemisest on asendumas murega (20) Postimees 1991. aastal: Laaneots kardab eeloleval talvel ohtu idast (3) Eero Merilind: kelle mure on lapse tervis? Evelyn Kaldoja: kes lükkas palli veerema? (6) Kultuur Ita Ever, samaja lutššaja miss Marple! Mees, kes otsis valgust Sport Spordi lühiuudised Vehklejate kinnikasvamata haavad rebiti lahti Põhjamaade jalgpall paneb end raskesse seisu Kuidas sirgub Eesti koondislane? Suusahooaja avalöök tehtud, pilt saab selgeks nädalavahetusel Aasta purjetaja alistas vähi, võitis olümpiakulla ja on poegadest jätkuvalt parem Hamilton vähendas vahet, Verstappen krooniti vihmakuningaks Ajalugu teinud McGregor esitas bossidele ultimaatumi Tarbija Gaasipakkujate jälgimine võib aidata aastas kokku hoida hulga raha Tartu Tõsine oht: ülikooli raamatukogu ei ava eksamite hooajaks uksi (3) Sõudjad pingutasid 24 tundi järjest Pealinna saarmas tegi konkursil ilma Sume tähistaevas paistab Ahhaas nüüd palju selgemalt Idufirma suurendab tartlaste parkimisvõimalusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Laen küll, aga mis saab maksudest?

6 min lugemist
Sotsiaaldemokraatide esimees Jevgeni Ossinovski (vasakult), IRLi juht Margus Tsahkna ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas laupäeva õhtul ajakirjanike piiramisrõngas. Kolm erakonda jõudsid kokkuleppele, et loomisel olev koalitsioon püüab maksumuudatustega toetada madalapalgalisi. FOTO: Jaanus Lensment / Postimees

Ettevõtjate arvates on mõte, et riik võtab laenu, üldiselt hea, kuid maksuküsimused on pärast nädalavahetusel peetud koalitsiooniläbirääkimisi ikkagi endiselt lahtised.

Tellijale Tellijale

Reedel ja laupäeval koos istunud ning majanduspoliitilisi küsimusi arutanud Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL), Keskerakonna ja sotsiaaldemokraatide esindajad jõudsid laupäeva õhtuks kokkuleppele, et investeeringuteks võetakse laenu ning osa riigiettevõtteid viiakse börsile. Maksukokkulepete üle jätkuvad läbirääkimised täna, poliitikute sõnul on eesmärk vähendada madalapalgaliste maksukoormust.

Suurärimees Urmas Sõõrumaa ütles, et mitmed loodava valitsusliidu maksupoliitilised plaanid ei mõjutaks ettevõtjate tegevust üldse nii palju, kui arvatakse. Ka toetab ta igati riigi laenukoormuse suurendamist oluliste infrastruktuuri projektide elluviimiseks.

12.11.2016 15.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto