Sisukord
Võitlussport
Postimees
14.11.2016
Eesti Kui lastel läheb hästi, on isa õnnelik Soome ekspert peab «Eesti laulu» väga eriliseks (1) Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Spetsialistid selgitavad: kõik uuest elatisabisüsteemist Tagakülg Maakonnapiirid vanguvad, bussiühendus pööratakse pea peale (4) Aktsiisitõusule päitsed pähe, konverentsiturism käima (5) Majandus Laen küll, aga mis saab maksudest? (3) Välismaa Päikeselised hurmurid pakuvad õnne raha eest (1) Külmetavad migrandid tekitasid Soomes varjupaigapuuduse Küprose ühinemiskõnelused jätkuvad 20. novembril Välismaa lühiuudised: 14.11.2016 USA poliitikavaatlejad hoiavad pilku Trump Toweril «Pole lihtsalt sellist stsenaariumit, et Venemaa ründab Baltimaades NATOt» (1) AJAPEEGEL. Nõidusega valgete vastu: etnilised pinged ja apartheid Vene erukindral: tuumaähvardused on läänele suunatud retoorika (4) NATO peasekretär kirjutas Trumpile artikli Arvamus Juhtkiri: elu pärast Exceli tabelit (5) Taavi Minnik: Kremli sõbrad Valges Majas (6) Päeva karikatuur: uue koalitsiooni rõõmud Raul Rebane: Keskerakonna rõõm võimupuuduse piinast vabanemisest on asendumas murega (20) Postimees 1991. aastal: Laaneots kardab eeloleval talvel ohtu idast (3) Eero Merilind: kelle mure on lapse tervis? Evelyn Kaldoja: kes lükkas palli veerema? (6) Kultuur Ita Ever, samaja lutššaja miss Marple! Mees, kes otsis valgust Sport Spordi lühiuudised Vehklejate kinnikasvamata haavad rebiti lahti Põhjamaade jalgpall paneb end raskesse seisu Kuidas sirgub Eesti koondislane? Suusahooaja avalöök tehtud, pilt saab selgeks nädalavahetusel Aasta purjetaja alistas vähi, võitis olümpiakulla ja on poegadest jätkuvalt parem Hamilton vähendas vahet, Verstappen krooniti vihmakuningaks Ajalugu teinud McGregor esitas bossidele ultimaatumi Tarbija Gaasipakkujate jälgimine võib aidata aastas kokku hoida hulga raha Tartu Tõsine oht: ülikooli raamatukogu ei ava eksamite hooajaks uksi (3) Sõudjad pingutasid 24 tundi järjest Pealinna saarmas tegi konkursil ilma Sume tähistaevas paistab Ahhaas nüüd palju selgemalt Idufirma suurendab tartlaste parkimisvõimalusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ajalugu teinud McGregor esitas bossidele ultimaatumi

2 min lugemist
Conor McGregor tegi ajalugu ning valitseb UFCs kahte kaaluklassi. FOTO: Julio Cortez/AP

«Tahan südamepõhjast öelda, et kasutan seda võimalust ega palu kellegi ees vabandust. Kahekordne meister võib teha, mida ta ise tahab,» ütles iirlasest vabavõitleja Conor McGregor pärast ajaloolist võitu Eddie Alvareze üle. Ta on nüüd UFC sulgkaalu ja kergkaalu meistrivööde omanik.

Tellijale Tellijale

McGregor on mõlemad tiitlid võitnud näiliselt kergelt. Kui sulgkaalu valitsejaks tõustes nokauteeris iirlane möödunud aastal Jose Aldo 13 sekundiga, siis kergkaalu meistrivöö võitis ta teises raundis. McGregor läks matšile vastu enesekindlalt ning tema kannatlik võitlusstiil kandis vilja juba esimeses raundis, mil ta lõi Alvareze kolmel korral põrandale.

Teises raundis tundis McGregor end juba nii mugavalt, et pani oma üleoleku näitamiseks mõlemad käed selja taha. Mõni hetk hiljem nokauteeris ta Alvareze neljalöögilise seeriaga. See oli iirlase karjääri 18. nokaut, võite on tal nüüd 21 ning kaotusi kolm. Pärast kolmevõidulise seeriat matšile läinud Alvarez sai karjääri 28 võidu kõrvale viienda kaotuse.

12.11.2016 15.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto