Sisukord
Arvamus
Postimees
16.11.2016
Eesti Vabaerakond sooviks pigem olla sees kui väljas (1) Mälumäng Väike Amii võitleb vapralt elu eest (4) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakaas Kaitsevägi hakkab korraldama äkkõppusi Rongavanemate uus piits pole korralikult tööle hakanud (4) Päästekopter viidi Lennusadamasse vanaduspuhkusele Hambaraviraha vaidlus läks Toompeal kirglikuks Postimees sai veebis uue ja nüüdisaegse ilme (2) Jääpurikad lõhuvad Tallinnas autosid Reopalu rebane sööb peost Tarankovi tapmise tunnistas üles sõbra poeg Majandus Helsingi-Tallinna tunnel on väga realistlik Majanduse lühiuudised Ardo Hansson: majandus ei vaja lisastiimuleid (4) Välismaa Jaanus Piirsalu Vene majandusministri vallandamisesest: nõuda kaks miljonit dollarit altkäemaksu Putini paremalt käelt? Ärge ajage naerma! (4) Trumpi tuules kutsutakse Euroopat meelt parandama Välismaa lühiuudised 16.11.2016 Rootsi erukindrali sõnul ei adu tema kaasmaalased oma kaitsetust Poola riigikaitset nõrgestavad venivad hanked Prantsuse veiniinspektorid ajavad pettureid taga Uus-Meremaa taastub võimsast maavärinast KOHALIK VAADE: Melania päästab Sloveenia Arvamus Mart Raudsaar: paistab, et reformi korraldajaid valla tegelik võimekus ei huvita (1) Maarja Vaino: Taavi Rõivase üks viga (4) Andres Reimer: ohtlikud riigipöörajad (2) Siim Kallas: lugu tuleviku raudteest (25) Postimees 1995. aastal: Parbuse ja Niinemäe süüasi jõuab kohtusse järgmisel aastal Juhtkiri: rongiga Helsingisse? Miks mitte! (2) Aare Tark: kuidas võidame järgmise veerandsajandi? (1) Kultuur Aasta kõige olulisem ulmefilm väärib Oscarit Kultuuriministeeriumis sätiti kunstivaldkonna rahastamist ümber Sport Merike Anderson jäi koondise nimekirjast välja Salumetsa presidendiks saamine sai veel kindlamaks Spordi lühiuudised Kooliraha sai makstud, arengu peab tooma koduliiga Hundi taandamine tulemust ei toonud Murdmaasuusakross võib peagi MK-sarjas debüüdi teha Profipoksi ja vabavõitluse vägikaikavedu Olümpialinnad valmistuvad lõpuspurdiks Tallinn Päästekopter viidi Lennusadamasse vanaduspuhkusele Tarbija Väike Amii võitleb vapralt elu eest (4) Tartu Täna saabuv soojalaine loob loppa rohkem kui rubla eest Miks peab autojuht politseinikult vastu võtma alkomeetri kasutatud huuliku? (1) Tähtvere rahvas sundis volikogu Tartu poole vaatama (1) Rebane pikutas teel nagu muinasjutus, aga kalakoormaga taati ei kuskil Raamatusse jõudsid haldjateod ehk lood doktor Haldja Käärist Rahvusvaheline IDeeJazz oli elamusrohke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1995. aastal: Parbuse ja Niinemäe süüasi jõuab kohtusse järgmisel aastal

1 min lugemist
Ivo Parbus kohtusaalis. FOTO: Raigo Pajula

Dokumentide võltsimises ja kelmuskatses süüdistatavate ärimeeste Toomas Niinemäe ja Ivo Parbuse süüasi ei jõua ilmselt sel aastal kohtulikule arutlusele, ütles uurija Postimehele.

15. detsembril saab täis esmane juurdluse lõpuleviimise tähtaeg, et selgitada Toomas Niinemäe ja Ivo Parbuse süüd AS Duole kuuluva Oma raadio aktsiate müümisel toimepandud dokumendi võltsimises ja kelmusekatses. Kuid selle ajaga uurijad lõpule ei jõua.

Oktoobri alguses püüdsid Oma raadio omanikud Toomas Niinemäe, Ivo Parbus ja Vello Kuhi müüa 90% raadio aktsiatest Kalvi Osipovile, et pääseda vastutusest ebaõnnestunud äriprojekti pärast.

AS Duo aktsiate müügi fiktiivne leping sõlmiti vale isikutunnistuse alusel, Osipov on keskkriminaalpolitsei andmetel kevadest saadik Taanis. Lepingus oli vale ka Osipovi kodune aadresss ja järeletehtud tema allkiri. Aktsiate müügiga tegelema oli AS Duo aktsionäride üldkoosolek volitanud Ivo Parbuse.

16. oktoobril vahistas Haapsalu politsei Niinemäe ja päev varem oli vahistatud Parbus. Tallinna Palace-hotelli direktor, Eesti väikeettevõtete assotsiatsiooni president ja tööandjate ühenduste keskliidu asepresident Niinemäe viibis kaheksa päeva Taebla arestimajas. Tallinna ringkonnakohus on otsustanud, et Niinemäe vahi all hoidmine oli põhjendamatu ja pärast kriminaalasja arutamise lõppu kavatseb Niinemäe ebaseadusliku vahistamisega seotud inimesed kohtusse kaevata.

16.11.1995

Seotud lood
15.11.2016 17.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto