Sisukord
Korvpall
Tänane leht
16.11.2016
Eesti Vabaerakond sooviks pigem olla sees kui väljas (1) Mälumäng Väike Amii võitleb vapralt elu eest (4) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakaas Kaitsevägi hakkab korraldama äkkõppusi Rongavanemate uus piits pole korralikult tööle hakanud (4) Päästekopter viidi Lennusadamasse vanaduspuhkusele Hambaraviraha vaidlus läks Toompeal kirglikuks Postimees sai veebis uue ja nüüdisaegse ilme (2) Jääpurikad lõhuvad Tallinnas autosid Reopalu rebane sööb peost Tarankovi tapmise tunnistas üles sõbra poeg Majandus Helsingi-Tallinna tunnel on väga realistlik Majanduse lühiuudised Ardo Hansson: majandus ei vaja lisastiimuleid (4) Välismaa Jaanus Piirsalu Vene majandusministri vallandamisesest: nõuda kaks miljonit dollarit altkäemaksu Putini paremalt käelt? Ärge ajage naerma! (4) Trumpi tuules kutsutakse Euroopat meelt parandama Välismaa lühiuudised 16.11.2016 Rootsi erukindrali sõnul ei adu tema kaasmaalased oma kaitsetust Poola riigikaitset nõrgestavad venivad hanked Prantsuse veiniinspektorid ajavad pettureid taga Uus-Meremaa taastub võimsast maavärinast KOHALIK VAADE: Melania päästab Sloveenia Arvamus Mart Raudsaar: paistab, et reformi korraldajaid valla tegelik võimekus ei huvita (1) Maarja Vaino: Taavi Rõivase üks viga (4) Andres Reimer: ohtlikud riigipöörajad (2) Siim Kallas: lugu tuleviku raudteest (25) Postimees 1995. aastal: Parbuse ja Niinemäe süüasi jõuab kohtusse järgmisel aastal Juhtkiri: rongiga Helsingisse? Miks mitte! (2) Aare Tark: kuidas võidame järgmise veerandsajandi? (1) Kultuur Aasta kõige olulisem ulmefilm väärib Oscarit Kultuuriministeeriumis sätiti kunstivaldkonna rahastamist ümber Sport Merike Anderson jäi koondise nimekirjast välja Salumetsa presidendiks saamine sai veel kindlamaks Spordi lühiuudised Kooliraha sai makstud, arengu peab tooma koduliiga Hundi taandamine tulemust ei toonud Murdmaasuusakross võib peagi MK-sarjas debüüdi teha Profipoksi ja vabavõitluse vägikaikavedu Olümpialinnad valmistuvad lõpuspurdiks Tallinn Päästekopter viidi Lennusadamasse vanaduspuhkusele Tarbija Väike Amii võitleb vapralt elu eest (4) Tartu Täna saabuv soojalaine loob loppa rohkem kui rubla eest Miks peab autojuht politseinikult vastu võtma alkomeetri kasutatud huuliku? (1) Tähtvere rahvas sundis volikogu Tartu poole vaatama (1) Rebane pikutas teel nagu muinasjutus, aga kalakoormaga taati ei kuskil Raamatusse jõudsid haldjateod ehk lood doktor Haldja Käärist Rahvusvaheline IDeeJazz oli elamusrohke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Salumetsa presidendiks saamine sai veel kindlamaks

2 min lugemist
Korvpallilegend Jaak Salumets esitles elulooraamatut «Muutumised». FOTO: Erik Prozes

Jaak Salumetsa valimine Eesti korvpalliliidu presidendiks sai eile veel tõenäolisemaks. Kandidaatide esitamise tähtaeg oli eile kell 17, kuid kedagi teist ei olnud selleks ajaks üles seatud. Salumetsal on presidendiks saamiseks piisav toetus – 67st korvpalliliidu liikmest andsid talle toetusallkirja 41.

Tellijale Tellijale

Ainsana oli võimalik tõsiselt võetav vastaskandidaat Atso Matsalu, kuid esmaspäeval teatas ta, et ei hakka Salumetsaga konkureerima. Varem käisid võimalike kandidaatidena jutust läbi ka mõned teised praegused alaliidu juhatuse liikmed, kuid tegelikult ei soovinud keegi neist presidendi rolliga kaasnevat vastutust võtta. Samas toetab neist enamik Salumetsa. Suure summa kokkukogumine pole aga sugugi kõigile jõukohane.

Korvpalliringkondades on ka oma kindel opositsioon ning nemad lootsidki eelkõige Matsalu kandideerimisele. Kuna endine tippkohtunik ning eelmistel valimistel Jüri Ratasele alla jäänud mees teatas oma loobumisest kõigest päev enne kandidaatide ülesseadmise tähtaja täitumist, ei jõutud leida ka alternatiivset kandidaati. Võimalik, et mõnda meest hirmutas presidendiks kandideerimisel fakt, et president peab tagama ka alaliidu eelarve.

15.11.2016 17.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto