E, 3.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Naine otsustas haiged kassid uputada

Taavi Niittee
, Reporter
Naine otsustas haiged kassid uputada
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kui kassisõber Veski talu õuele kasse söötma tuli, ei leidnud ta eest enam ühtegi looma. Elumaja nurga tagant leidis ta madala haua, kust paistsid vähemalt ühe kassi säilmed.
Kui kassisõber Veski talu õuele kasse söötma tuli, ei leidnud ta eest enam ühtegi looma. Elumaja nurga tagant leidis ta madala haua, kust paistsid vähemalt ühe kassi säilmed. Foto: Eesti Loomakaitse Liit

Anonüümsust palunud inimene teatas juhtunust loomakaitsjatele ja saatis neile tõenduseks fotod, millel on näha Valgamaal Koorkülas talumaja nurga juurde kaevatud madal haud, mille äärest ulatuvad välja vähemalt ühe kassi säilmed.

Vihje saatja, lemmikloomadele uue kodu otsimisega tegeleva inimese teada oli Veski talu elanikel olnud üksvahe kümneid kasse. Pärast seda, kui talus elanud mees suvel suri ning talu omanik lahkunu abikaasa tänavale tõstis, kadus sealt osa kasse. Kui vihje saatja allesjäänud kasse toitma läks, avastas ta, et need on kadunud ning maja taga on värske haud.

Omanik uputamist ei eita

Tagasi üles