N, 30.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Veskimäele tundub Oviiri käitumine kättemaksuna

Siiri Liiva
, reporter
Veskimäele tundub Oviiri käitumine kättemaksuna
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Standardi omanik Enn Veskimägi
Standardi omanik Enn Veskimägi Foto: Sander Ilvest

Kuni eelmise valitsusevahetuseni pikalt EASi nõukogus olnud suurettevõtja Enn Veskimägi nimetas ettevõtlusministri Liisa Oviiri (SDE) sammu – vallandada EASi juht Hanno Tomberg – inetuks ning nentis, et talle tundub, nagu oleks tegemist kättemaksuga, kuigi jääb arusaamatuks, mille eest.

«Ma arvan, et EASis toimub kõik normaalselt, lihtsalt minister on käitunud inetult,» kommenteeris mööblitootja Standard omanik Enn Veskimägi. «See on nagu mingi kättemaks, aga ma ei saa aru, mille eest.»

Veskimägi lisas, et kuigi pole Oviiriga tema ametis oleku ajal kokku puutunud, mõistab ta hukka selle, kuidas minister EASile survet avaldas, lastes tagasi kutsuda juhatuse esimehe, kes tegelikult mitte milleski süüdi ei ole. «Seda enam, et valitsuse vahetus on päevade küsimus. Niiviisi kutsuda kedagi tagasi, süüdistada teda asjades, mis on toimunud tegelikult 2012. aastal – see räägib juba iseenda eest,» nentis Standardi omanik.

Märksõnad
Tagasi üles