L, 23.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Brexiti muusikal naerutab läbi pisarate

Maureen Cofflard
, ajakirjanik, AFP
Facebook
Comments
Boris Johnson (James Sanderson), Nigel Farage (Jack Bradley)ja Michael Gove (Chris Vincent) Brexiti muusikalis.
Boris Johnson (James Sanderson), Nigel Farage (Jack Bradley)ja Michael Gove (Chris Vincent) Brexiti muusikalis. Foto: AFP/SCANPIX

Blondi paruka ja rattakiivriga Boris Johnson laulab ja räpib deemonliku Vladimir Putini seltsis – tragikoomiline Brexit on jõudnud Londoni teatrilavadele.

Viis kuud pärast Suurbritanniat šokeerinud hääletust Euroopa Liidust lahkumise üle esietendus sel nädalal «Brexiti muusikal», mille peategelaseks on taktitundetusele kalduv Brexiti pooldajast välisminister Boris Johnson.

«Johnsoni mängimiseks tuleb teeselda, et sa tead, mida teed, aga kõlama peab see nii, nagu sul ei oleks tegelikult absoluutselt aimu, mis toimub,» sõnas Johnsonit kehastav näitleja James Sanderson AFP-le.

Iseseisvuspartei juht Nigel Farage, kes hoiab ühes käes õllepudelit, laulab rahva ja Suurbritannia suursugususest. Peaminister Theresa May, keda kujutatakse kõikenägeva Suure Vennana, hoiab kindlat kätt Brexiti tüüril.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles