Sisukord
Maailm
Tänane leht
22.11.2016
Eesti Iva on tagasi suures poliitikas Tulevane minister Repinski on korduvalt kihutanud (12) Mälumäng Ratase valitsus asub ametisse Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Aktiivsed kodanikud said tunnustuse osaliseks Tagakülg Kopenhaagenist mägikišlakki Eesti lühiuudised Talvik: presidendi kantselei roll Ärma asjas arvatust suurem President andis üle tänavused hariduspreemiad Sadama tühermaadele kerkib linn (6) Majandus Majanduse lühiuudised Vitalfieldsi asutaja: oleme müügihinnaga rahul Uksetehas ütleb odavatele pakkumistele ära Majanduse lühiuudised Uksetehase juht: itta minek lõpeks krahhiga Välismaa Uus kuum tervisetoode Montenegros - eeslipiim Kopenhaagenist mägikišlakki Smolenski katastroof Poola poliitilise võitluse teenistuses NATOs teeninud türklased on asunud liitlastelt varjupaika paluma Välismaa lühiuudised 22.11 Kanada professor: toona oli iga asiaat kommunistist luuraja, nüüd on iga moslem terrorist ELi julgeolekuvolinik: äärmusluse vastu aitab rohujuuretasandil tegutsemine Arvamus Tunne Kelam: vastuseis Rail Balticule on vesi Kremli veskile (29) Jaanus Piirsalu: ettevaatust, Rosneft! Lugejate kirjad: Mats Traadi juubelist ja veidrast demokraatiast Postimees 1933. aastal: kolmas stratosfääri külaline Vambola Paavo: uus algus poolakatega Juhtkiri: see meeletu Erdoğan (2) Loone Ots: Eesti riigi parim otsus kaitseb meie lapsi (2) Kultuur In memoriam. Vaata Vello Asi legendaarseid sisekujundusi «Südamekivi» piilub teismeliste poiste südamesse Sport Spordi lühiuudised Vastuhakk Euroopa parimale ei pakkunud rahuldust Eestlaste defitsiit ja hinna järgi leegionäride palkamine (1) Flora tahab kogemusi ning palub vabandust Jürgensonilt ja Frolovilt Naiste tipptennis on meeste mängumaa Tallinn Sadama tühermaadele kerkib linn (6) Tarbija Ekspert: Eesti pole IT-talentidele tõotatud maa (1) Tartu Uus parkimiskord kasvatas linna tulusid (1) Pika tänava äärde kerkib kolm elamut Pikalt plaanitud lastekeskus tegi viimaks uksed lahti Portree kirjanikust tema sõprade keskel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kanada professor: toona oli iga asiaat kommunistist luuraja, nüüd on iga moslem terrorist

7 min lugemist
Naomi Alboimi sõnul on Kanada praeguseks vastu võtnud üle 35 000 Süüria põgeniku. FOTO: Hanna-Hulda Reinkort/Postimees

Donald Trump võitis USAs presidendivalimised ning peagi kukkus suure külastajate arvu tõttu kokku Kanada kodakondsus- ja migratsiooniameti veebileht, sest ameeriklaste huvi Kanadasse kolida oli päevapealt laes. Mis teeb Kanada atraktiivseks immigrantidele laiemalt ja kuidas paistab üle mere vaadatuna aasta tagasi lahvatanud rändekriis, sellest rääkis Postimehele Queensi Ülikooli professor Naomi Alboim.

Tellijale Tellijale

- Kui rääkida Kanadast ja migratsioonist, siis Eestis teatakse, et peale Austraalia on just Kanada see maa, kes soovib, et teistest riikidest pärit noored aastaks-paariks neile tööle tuleksid. Mis on selle peamine motivatsioon?

See on kombinatsioon soovist kasutada ära ajutist tööjõudu, sest Kanada on suur, aga ka soov tagada migratsiooni abil rahvaarvu kasv. On olukordi, kus tööandjad ei leia enam kanadalaste hulgast inimesi, kes oleksid valmis makstava tasu eest mõnda tööd tegema.

21.11.2016 23.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto