Sisukord
Jalgpall
Postimees
22.11.2016
Eesti Iva on tagasi suures poliitikas Tulevane minister Repinski on korduvalt kihutanud (12) Mälumäng Ratase valitsus asub ametisse Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Aktiivsed kodanikud said tunnustuse osaliseks Tagakülg Kopenhaagenist mägikišlakki Eesti lühiuudised Talvik: presidendi kantselei roll Ärma asjas arvatust suurem President andis üle tänavused hariduspreemiad Sadama tühermaadele kerkib linn (6) Majandus Majanduse lühiuudised Vitalfieldsi asutaja: oleme müügihinnaga rahul Uksetehas ütleb odavatele pakkumistele ära Majanduse lühiuudised Uksetehase juht: itta minek lõpeks krahhiga Välismaa Uus kuum tervisetoode Montenegros - eeslipiim Kopenhaagenist mägikišlakki Smolenski katastroof Poola poliitilise võitluse teenistuses NATOs teeninud türklased on asunud liitlastelt varjupaika paluma Välismaa lühiuudised 22.11 Kanada professor: toona oli iga asiaat kommunistist luuraja, nüüd on iga moslem terrorist ELi julgeolekuvolinik: äärmusluse vastu aitab rohujuuretasandil tegutsemine Arvamus Tunne Kelam: vastuseis Rail Balticule on vesi Kremli veskile (29) Jaanus Piirsalu: ettevaatust, Rosneft! Lugejate kirjad: Mats Traadi juubelist ja veidrast demokraatiast Postimees 1933. aastal: kolmas stratosfääri külaline Vambola Paavo: uus algus poolakatega Juhtkiri: see meeletu Erdoğan (2) Loone Ots: Eesti riigi parim otsus kaitseb meie lapsi (2) Kultuur In memoriam. Vaata Vello Asi legendaarseid sisekujundusi «Südamekivi» piilub teismeliste poiste südamesse Sport Spordi lühiuudised Vastuhakk Euroopa parimale ei pakkunud rahuldust Eestlaste defitsiit ja hinna järgi leegionäride palkamine (1) Flora tahab kogemusi ning palub vabandust Jürgensonilt ja Frolovilt Naiste tipptennis on meeste mängumaa Tallinn Sadama tühermaadele kerkib linn (6) Tarbija Ekspert: Eesti pole IT-talentidele tõotatud maa (1) Tartu Uus parkimiskord kasvatas linna tulusid (1) Pika tänava äärde kerkib kolm elamut Pikalt plaanitud lastekeskus tegi viimaks uksed lahti Portree kirjanikust tema sõprade keskel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Flora tahab kogemusi ning palub vabandust Jürgensonilt ja Frolovilt

3 min lugemist
FC Flora president Pelle Pohlak tunnistab, et klubi pikaaegseid mängumehi tuleb kindlasti vääriliselt meeles pidada ja edaspidi tahetakse sellest joonest kindlalt kinni hoida. FOTO: Liis Treimann

Pärast koduse jalgpallihooaja lõppu tabas siinseid vutisõpru ootamatu uudis: nagu selgus, otsustas mullune meister FC Flora, et aasta teisel poolel peatreeneriks olnud Argo Arbeiter selles ametis ei jätka. Ometi suutis ju Arbeiter meeskonna august välja tuua ja eelviimase vooruni osaleti ka tiitliheitluses.

Tellijale Tellijale

Flora otsusele otsa vaadates jäi mulje, et see tehti sisuliselt meistrivõistluste kahe viimase vooru pealt, kus viigistati 3:3 Sillamäe Kaleviga ja kaotati 1:2 FC Levadiale ning jäädi lõpuruudustikus meistrivõistlustel neljandaks. Ehk määravaks said justkui paar vastaste väravat.

«Vaatasime ikka kogu poolaasta protsesse. Otsus ei olnud tehtud ainult paari mängu tulemusele mõeldes. Arbeiter tekitas suvel meeskonnas emotsionaalse vabanemise, mida oli vaja,» kiitis Flora president Pelle Pohlak esmalt nüüdseks endist juhendajat. «Kõige suurem mure oli aga see, et mäng oli tasakaalust väljas. Probleeme oli kaitsemänguga. Olime seda juba varasemalt täheldanud. Usun, et Arbeiterist saab oma mängu tasakaalu ning tulevikus saab temast hea profimeeskonna treener.»

Flora president lükkas ümber spekulatsioonid, et uut treenerit asuti otsima, kuna nende visioon ei kattunud Arbeiteri omaga: «Kui saaksime asjadest täiesti erinevalt aru, siis me ei istuks uuesti koos maha.»

21.11.2016 23.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto