N, 6.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vitalfieldsi asutaja: oleme müügihinnaga rahul

Kristi Malmberg
, majandustoimetuse juht
Vitalfieldsi asutaja: oleme müügihinnaga rahul
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vitalfields pakub tarkvara, mida oma töös saavad kasutada põllumehed.
Vitalfields pakub tarkvara, mida oma töös saavad kasutada põllumehed. Foto: Mailiis Ollino

USA põllumajanduskontserni Monsanto kuuluv Climate Corporation ostab Eesti päritolu idufirma Vitalfields. Selle asutaja ning nüüdne müüja Martin Rand ütles, et ei saa tehingu hinda avalikustada, kuid see oli igati rahuldust pakkuv.

Rand ütles, et talumajandustarkvara pakkuva ettevõtte müügihinda ei saa avalikustada, aga see kõik läheb kindlasti Eesti majandusse tagasi, sest Eesti investorite ring oli lai. Peale ettevõtte asutajate Martin Ranna ja Vahur Meusi on sinna investeerinud näiteks ingelinvestorid Ahti Heinla, Arvi Tavast, Andres Kull ja Smartcap.

«Me oleme rahul, läks hästi,» oli kõik, mis Rand hinda kommenteerides ütles. «Mina töötan selles ettevõttes edasi,» jätkas ta. «Suured plaanid on silme ees, » rääkis Rand. «Kui start-up’i juhina peab kogu aeg raha tõstma, siis nüüd saab keskenduda uutele turgudele laienemisele.»

Märksõnad
Tagasi üles