Sisukord
Majandus
Tänane leht
22.11.2016
Eesti Iva on tagasi suures poliitikas Tulevane minister Repinski on korduvalt kihutanud (12) Mälumäng Ratase valitsus asub ametisse Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Aktiivsed kodanikud said tunnustuse osaliseks Tagakülg Kopenhaagenist mägikišlakki Eesti lühiuudised Talvik: presidendi kantselei roll Ärma asjas arvatust suurem President andis üle tänavused hariduspreemiad Sadama tühermaadele kerkib linn (6) Majandus Majanduse lühiuudised Vitalfieldsi asutaja: oleme müügihinnaga rahul Uksetehas ütleb odavatele pakkumistele ära Majanduse lühiuudised Uksetehase juht: itta minek lõpeks krahhiga Välismaa Uus kuum tervisetoode Montenegros - eeslipiim Kopenhaagenist mägikišlakki Smolenski katastroof Poola poliitilise võitluse teenistuses NATOs teeninud türklased on asunud liitlastelt varjupaika paluma Välismaa lühiuudised 22.11 Kanada professor: toona oli iga asiaat kommunistist luuraja, nüüd on iga moslem terrorist ELi julgeolekuvolinik: äärmusluse vastu aitab rohujuuretasandil tegutsemine Arvamus Tunne Kelam: vastuseis Rail Balticule on vesi Kremli veskile (29) Jaanus Piirsalu: ettevaatust, Rosneft! Lugejate kirjad: Mats Traadi juubelist ja veidrast demokraatiast Postimees 1933. aastal: kolmas stratosfääri külaline Vambola Paavo: uus algus poolakatega Juhtkiri: see meeletu Erdoğan (2) Loone Ots: Eesti riigi parim otsus kaitseb meie lapsi (2) Kultuur In memoriam. Vaata Vello Asi legendaarseid sisekujundusi «Südamekivi» piilub teismeliste poiste südamesse Sport Spordi lühiuudised Vastuhakk Euroopa parimale ei pakkunud rahuldust Eestlaste defitsiit ja hinna järgi leegionäride palkamine (1) Flora tahab kogemusi ning palub vabandust Jürgensonilt ja Frolovilt Naiste tipptennis on meeste mängumaa Tallinn Sadama tühermaadele kerkib linn (6) Tarbija Ekspert: Eesti pole IT-talentidele tõotatud maa (1) Tartu Uus parkimiskord kasvatas linna tulusid (1) Pika tänava äärde kerkib kolm elamut Pikalt plaanitud lastekeskus tegi viimaks uksed lahti Portree kirjanikust tema sõprade keskel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vitalfieldsi asutaja: oleme müügihinnaga rahul

1 min lugemist
Vitalfields pakub tarkvara, mida oma töös saavad kasutada põllumehed. FOTO: Mailiis Ollino

USA põllumajanduskontserni Monsanto kuuluv Climate Corporation ostab Eesti päritolu idufirma Vitalfields. Selle asutaja ning nüüdne müüja Martin Rand ütles, et ei saa tehingu hinda avalikustada, kuid see oli igati rahuldust pakkuv.

Tellijale Tellijale

Rand ütles, et talumajandustarkvara pakkuva ettevõtte müügihinda ei saa avalikustada, aga see kõik läheb kindlasti Eesti majandusse tagasi, sest Eesti investorite ring oli lai. Peale ettevõtte asutajate Martin Ranna ja Vahur Meusi on sinna investeerinud näiteks ingelinvestorid Ahti Heinla, Arvi Tavast, Andres Kull ja Smartcap.

«Me oleme rahul, läks hästi,» oli kõik, mis Rand hinda kommenteerides ütles. «Mina töötan selles ettevõttes edasi,» jätkas ta. «Suured plaanid on silme ees, » rääkis Rand. «Kui start-up’i juhina peab kogu aeg raha tõstma, siis nüüd saab keskenduda uutele turgudele laienemisele.»

21.11.2016 23.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto