T, 31.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Poolsada meetrit lennanud auto maandus majas

Poolsada meetrit lennanud auto maandus majas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Enam kui 50 meetri pikkuse õhulennu teinud auto maandus majas.
Enam kui 50 meetri pikkuse õhulennu teinud auto maandus majas. Foto: Marko Suurmägi

Viljandis kihutas esmaspäeva hilisõhtul 22-aastane naine oma BMW roolis sellise hooga mööda Riia maanteed kesklinna poole, et sööstis järsust kurvist välja, paiskus kõnniteekivilt õhku, riivas parkiva auto katust ja lendas üle paarkümmend meetrit eemal olnud aia ning peatus Köstri tänaval asuvas majas. Esialgu sündmuskohalt põgenenud autojuhil tuvastati hiljem narkojoove. 

Mööda Riia maanteed Männimäe poolt lähenenud BMW 530D sai Vaksali ja Kalevi tänava nurgal kõnnitee laugest äärekivist põrke ning tõusis õhku. Auto kiirus pidi olema nii suur, et selle hoogu ei suutnud pidurdada ka hoovil seisev Audi. Edasi tuisanud BMW murdis seejärel aias kasvava puu ladva, paiskas selle maja katusele ning maandus alles siis – pärast hinnanguliselt 45-meetrist õhulendu.

Ometi ei peatunud auto ikka veel. Teele jäänud ehitusmaterjalivirna ja puuriida laiali paisanud BMW jäi seisma alles pärast seda, kui oli läbi majaseina poolest saadik tuppa tunginud. Auto marulise hoo tunnistajaks oli seegi, et aiast lendu paisatud rususid ja katusekattematerjali tükke oli ka teisel pool maja Köstri tänaval.

Märksõnad
Tagasi üles