T, 27.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ratas: välismeediale uuest valitsusest räägitu on Eestit kahjustanud

ERR Uudised
Ratas: välismeediale uuest valitsusest räägitu on Eestit kahjustanud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Jüri Ratas.
Jüri Ratas. Foto: Eero Vabamägi

Peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas ütles Vikerraadio saates «Stuudios on peaminister», et välismeediasse jõudnud jutud Eestis võimule saanud Kremli-meelsest valitsusest on kahjustanud riigi positsioone nii riigisiseselt kui ka välispoliitiliselt.

Saatejuht Mirko Ojakivi viitas, et välismeedias on ilmunud mitmeid artikleid, kus kord räägitakse sellest, et võimule pääsesid läänevastased, kord Kremli-meelsed ning et lõppeval nädalal tituleeris siis veel väliministri ametis olnud Jürgen Ligi uut valitsust riigi kukutajateks.

«Mulle ei ole teada, et seda oleks teinud üks või teine poliitik, aga anda signaale välismaailmale, et Eestis saab võimule ühe- või teistsugune valitsus, see kindlasti on kahjustanud Eesti riigi positsioone nii siseriiklikult, aga ka loomulikult välispoliitiliselt,» kommenteeris Ratas.

Märksõnad
Tagasi üles