Sisukord
Arvamus
Postimees
29.11.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Kvoot läheb esimest korda lõhki (20) Esikülg 29. november RKAS ei näe Patarei müümisele alternatiivi Ratas lubab, et peaministritundi Tallinna TVs ei tule (4) Keskerakond peab Repinskit endiselt ministriks sobivaks Majandus Kasv eeldab muutusi institutsioonides Energia talvepakett kummutab arusaama säästust (9) Paberite järgi on Konju kitsejuust Eesti päritolu Vene majandustark: tõsised probleemid algavad naftahinnaga allpool 40 dollarit (4) Välismaa Pikaldane thatcherist astus varjust välja Ungari ajakirjanikku karistati migrandiks maskeerumise eest PILTUUDIS: Madame Tussaud' muuseum näitab Istanbulis Atatürki Välismaa lühid Valgus, vesi ja toasoe on miljonitele Hispaanias luksus (1) Valls võib segada sotside kaarte (1) Saksa välisluure tähistas juubelit (1) Arvamus David Vseviov: kuidas seljatada populismi? (11) Gert Jostov: kõigepealt tuleb teha teed, et raha Eestisse pääseks (5) Margus Mihkels: automaks. Mõtleme veel (19) Postimees 1932. aastal: vabadussõjalased kinniste uste taga Juhtkiri: turg nõuab töökäsi (6) Taivo Ruus: EASi teenused tuleb avada konkurentsile (3) Kultuur ABBA muusikal, kus möllavad «Absolutely fabulousi» mutid (1) Kas teater võiks olla plaan B? Sport Räpane taktika võib tuua Hamiltonile karmi karistuse WADA raport: dopingutarvitamine aina kasvab Viis teemanti süsteemses lihvimises Venemaa metallilinna superstaaride dessant Tallinna Raskema graafiku kiuste edasipääsujahile Tallinn RKAS ei näe Patarei müümisele alternatiivi Tarbija Arstid ja patsiendid võtsid asja käsile: valmimas on esimene digivisiite võimaldav rakendus Tartu Prügisõda ähvardab Tartus jäätmeveo hinda tõsta Tartu Skate-halli kohale kerkis suur küsimärk (1) Väljavõte ulatuslikust õnnelikust ajatükist Ametnikud: koolide probleemid pole kaasava hariduse tagajärg (3) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Gert Jostov: kõigepealt tuleb teha teed, et raha Eestisse pääseks

4 min lugemist
Gert Jostov FOTO: Erakogu

Eesti ja Eesti ettevõtlus on halastamatus konkurentsivõitluses, kuid kaugema eesmärgi saavutamiseks tegevuskava puudub või on ebapiisav, kirjutab Technopolis Ülemiste ASi juht Gert Jostov.

Tellijale Tellijale

Postimehe 100 suurima ettevõtte edetabeli pealkiri «Eesti 100 suurima ettevõtte edetabel peegeldab majanduse seisakut» ei meeldinud paljudele Eesti ettevõtjatele kohe üldse. Ettevõtjaid ei erutanud mitte pealkirja toon, vaid fakt, mida nad oma nahal tunnevad: et Eesti äri ja elu ongi pigem seisakus kui kirglikus kasvus.

Äratundmine, et faktid ja sisetunne kokku langevad, ei ole alati meeldiv. Mõned ärid õitsevad nagu roos miinuskraadides pakasega. Enamik on aga hangunud ja tardunud. Kasuminäljas ettevõtjad, kelle valdkond on pigem stagnatsioonis, sellega ei rahuldu. Need, kes rahulduvad, ei ole ettevõtjad. Päris sport ettevõtlus just ei ole, aga paralleelid on siiski selged: medalinäljata kulda ei tule, kasuminäljata kasumit samuti mitte.

28.11.2016 30.11.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto