Sisukord
Pere
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (7) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (17) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (17) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus (1) Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (4) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Hoiatuseks lastevanematele: popist jõulukingitusest võib saada tüütu kohustus

3 min lugemist

«Ei ta haugu ega karga, ei tee vaiba peale märga,» kirjutasid Karlssoni-raamatus õde ja vend Väikevenna sünnipäevapakile. Väikevend oli toona pisarateni pettunud, tema tahtis päriskoera. Mitu põlvkonda hiljem toovadki jõuluvanad lastele just selliseid, ilma ebameeldivate kõrvalnähtudeta lemmikuid. Ent nagu tavalisest lemmikloomast, saab ka robotlemmikust vanemate kohustus.

Tellijale

Alguses oli Tamagotchi – elektrooniline seade, milles elav loomake nõudis süüa ja tähelepanu ning suri seda saamata. Seda peeti ohtlikuks. Kasvatusteadlased kirjutasid leheveergudel, et niiviisi kaotavad lapsed võime elu ja surma vahel vahet teha. Tean inimesi, kes kasvasid, Tamagotchi taskus, kuid elu ja surma vahel vahet teevad nad ikkagi.

Neli aastat tagasi puhkes Furby buum. Karvast hamstrit-öökulli-loomakest tuli lõbustada ja toita, ta reageeris puudutustele ning rääkis omas keeles. Kui Ilfi ja Petrovi Ellotška vajas suhtlemiseks 30 sõna, siis Furbyle piisab 12 fraasist ja sõnast.

Tänavu on jõuluaegne tippkingitus Hatcimali pingviinitibu.

25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto