Sisukord
Sport
Tänane leht
30.11.2016
Eesti Mälumäng Eesti lühiuudised Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Noored turnisid Tartus kivisillutise kohal Tagaots Savisaare kaitsja mängib mõistlikule menetlusajale Ühinevad vallad mõtlevad välja pööraseid kohanimesid (4) Ratas: kogu kaasus peab olema hea õppetund erakonnale Mesijutuga naistekütt osutus HI-viiruse levitajaks (3) Riigikohus hakkab uuesti menetlema kahe mõrvari kaasusi Majandus OPEC üritab nafta hinda tõusma sundida (1) Tallinna börs kerkis rekordtasemele Kalaliidu liikmed on Rimi ja Prismaga sarnases segaduses, ootavad juhilt selgitusi Välismaa Brasiilia jalgpallimeeskonna muinasjutt sai traagilise lõpu 72 traagilist päeva Tšiili Andides Välismaa lühiuudised 30.11.2016 Orjoli kuberner: võrreldes Richard Kolmandaga oli Ivan Julm vagur laps! Ivan Julma ja Stalini kujud näitavad «Vene teed» (12) UKIPi uus juht kavatseb Tööpartei välja vahetada Arvamus Teet Roosaar: ees on õudsed ajad (1) Vastukaja: Türgist ja Järvast Kaire Uusen: kes on tegelikult Eesti parim selgeltnägija? (5) Kätlin Konstabel: jälle sai keegi peksa, kedagi rööviti... (1) Postimees 1996. aastal: suren enne kui AIDSiravim avastatakse Juhtkiri: Keskerakonna põrgutee (4) Kultuur Kolm karu, kuldkiharake ja saepuru Suurushullustus, mis realiseeriti haiglas (1) Sport Spordi lühiuudised Norrakad määravad oma superstaarile kavala karistuse (2) El Clasico valmistab sel aastal brittidele tuska Eesti tulevikulootus ostetakse prantslastelt välja ning uks Kalevisse on avatud Sõudjad said sõrmused sõrme NBA pole enam võlusõna. Isegi Eestis Tallinn Linnajuhid distantseeruvad Vesterbacka superplaanist Salmonelloos sundis lapsele asenduskohta otsima Tarbija Spetsialistide õpetused kontorirotile: kuidas nutikael sirgeks ajada ja tööl luid piinamata istuda Tartu Tartu seljatas riigi erikoolide raha asjas Spaahotell meelitab luksusega (1) Teoorias tolerant, praktikas veel sallimatu Keeruline vähilõikus võib nüüd patsiendile tunduda kui käkitegu Tartu säästlikuks valgustamiseks kulub veel palju aastaid Piibe maanteel muutuvad vasakpöörded ohutumaks (1) Tamme gümnaasium tegi tähtsa praktikumi esimest korda oma koolis Kunagi juhatasid tõrvikukandjad jõukamaid tartlasi üle künklike ja mudaste uulitsate Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõudjad said sõrmused sõrme

3 min lugemist
Allar Raja (vasakul), Andrei Jämsä, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo ja Matti Killing on nüüdsest Olde Hansa Gildi liikmed. FOTO: SANDER ILVEST/PM/SCANPIX BALTICS

Augustis Rio olümpiamängudelt Eestile ainsa medali toonud paarisaerulise neljapaadi sõudjad on seejärel olnud oodatud külalised sisuliselt igal kodumaal toimunud üritusel. Eelmise nädala lõpus said Andrei Jämsä, Allar Raja, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo ja neliku treener Matti Killing muuhulgas ka Olde Hansa Gildi liikmeks. «Ausalt öeldes ei tea, et oleksin varasemast mõne gildi liige,» tõdes Taimsoo hiljem muigelsui.

Tellijale Tellijale

Olümpiamedal on Eesti spordis olnud ikka midagi suurt. Samas näitab elu, et sportlastel ei ole tihti aimugi, kui oluline nelja aasta suurimalt spordipeolt võidetud autasu kaasmaalastele on.

«Pärast olümpiat oli endal küll peas mõte, et medal on suur asi. Arvasin, et läheb umbes kolm nädalat ja kõik vastuvõtud on tehtud ning medalivõit unustatud,» muljetas viimastest kuudest neljapaadi eessõudja Taimsoo. «Reaalsus oli see, et terve september ja oktoober kulusid meil vastuvõttudele. Nüüd ka veidike novembrist.»

29.11.2016 01.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto