Sisukord
Talisport
Postimees
30.11.2016
Eesti Mälumäng Eesti lühiuudised Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Noored turnisid Tartus kivisillutise kohal Tagaots Savisaare kaitsja mängib mõistlikule menetlusajale Ühinevad vallad mõtlevad välja pööraseid kohanimesid (4) Ratas: kogu kaasus peab olema hea õppetund erakonnale Mesijutuga naistekütt osutus HI-viiruse levitajaks (3) Riigikohus hakkab uuesti menetlema kahe mõrvari kaasusi Majandus OPEC üritab nafta hinda tõusma sundida (1) Tallinna börs kerkis rekordtasemele Kalaliidu liikmed on Rimi ja Prismaga sarnases segaduses, ootavad juhilt selgitusi Välismaa Brasiilia jalgpallimeeskonna muinasjutt sai traagilise lõpu 72 traagilist päeva Tšiili Andides Välismaa lühiuudised 30.11.2016 Orjoli kuberner: võrreldes Richard Kolmandaga oli Ivan Julm vagur laps! Ivan Julma ja Stalini kujud näitavad «Vene teed» (12) UKIPi uus juht kavatseb Tööpartei välja vahetada Arvamus Teet Roosaar: ees on õudsed ajad (1) Vastukaja: Türgist ja Järvast Kaire Uusen: kes on tegelikult Eesti parim selgeltnägija? (5) Kätlin Konstabel: jälle sai keegi peksa, kedagi rööviti... (1) Postimees 1996. aastal: suren enne kui AIDSiravim avastatakse Juhtkiri: Keskerakonna põrgutee (4) Kultuur Kolm karu, kuldkiharake ja saepuru Suurushullustus, mis realiseeriti haiglas (1) Sport Spordi lühiuudised Norrakad määravad oma superstaarile kavala karistuse (2) El Clasico valmistab sel aastal brittidele tuska Eesti tulevikulootus ostetakse prantslastelt välja ning uks Kalevisse on avatud Sõudjad said sõrmused sõrme NBA pole enam võlusõna. Isegi Eestis Tallinn Linnajuhid distantseeruvad Vesterbacka superplaanist Salmonelloos sundis lapsele asenduskohta otsima Tarbija Spetsialistide õpetused kontorirotile: kuidas nutikael sirgeks ajada ja tööl luid piinamata istuda Tartu Tartu seljatas riigi erikoolide raha asjas Spaahotell meelitab luksusega (1) Teoorias tolerant, praktikas veel sallimatu Keeruline vähilõikus võib nüüd patsiendile tunduda kui käkitegu Tartu säästlikuks valgustamiseks kulub veel palju aastaid Piibe maanteel muutuvad vasakpöörded ohutumaks (1) Tamme gümnaasium tegi tähtsa praktikumi esimest korda oma koolis Kunagi juhatasid tõrvikukandjad jõukamaid tartlasi üle künklike ja mudaste uulitsate Meelelahutus Koomiks Sudoku

Norrakad määravad oma superstaarile kavala karistuse

3 min lugemist
Therese Johaug FOTO: GIUSEPPE CACACE/AFP

Oktoobri alguses suusamaailma vapustanud dopingujuhtum sai eile esialgse lahenduse. Norra olümpiavõitjale ja seitsmekordsele maailmameistrile Therese Johaugile määrati 14-kuuline võistluskeeld anaboolse steroidi klostebooli kasutamise eest, kuid see vajab veel Norra Olümpiakomitee kinnitust. Ta peaks seega vahele jätma kogu tänavuse suusahooaja, sealhulgas 2017. aasta MMi. Samas jääks talle piisavalt aega, et ennast 2018. aastal toimuvateks Pyeongchangi olümpiamängudeks vormi ajada.

Tellijale Tellijale

Värskelt määratud karistus hakkab kehtima alates Johaugile esialgu määratud võistluskeelust ehk 2016. aasta 18. oktoobrist ning kestab 2017. aasta 18. detsembrini. Olümpiamängude alguseni jääb siis kaks kuud. Võistluskeelu ajal ei tohi Johaug mõistagi võistelda ega ka rahvuskoondisega treenida.

Kui rootslaste ja soomlaste arvates pääses Johaug kergelt, siis Eesti Antidopingu nõukogu liikme Kristjan Pordi sõnul pole kellelgi põhjust trummi lüüa. «Mind karistus väga ei häiri. Mul on tunne, et see on küllaltki kavalalt paigutatud. Ta ei ole liiga väike ega liiga suur. Kõigil on kerge ebamugavustunne, aga keegi ei saa ka väga kõvasti trummi lüüa,» rääkis Port. Standardne võistluskeeld anaboolse steroidi tarvitamise eest on neli aastat, kuid mittesihipärase kasutamise eest määratakse maksimaalselt kaheaastane keeld.

29.11.2016 01.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto