Sisukord
Eesti
Postimees
01.12.2016
Eesti Uue projektiga tahetakse parandada eesti keele oskust Seitse aastat kild põses Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Exceli tabelis maha tõmbamise aeg on läbi (6) Palju õnne Keskerakonna ja prokuratuuri kokkulepe on vähetõenäoline Süüdistus võib võtta Keskerakonnalt maja EASi juhatuse liikmed jätkavad ametis Balti jaama tunnelis käib kirgas värvidemäng Võrdsuse üle hakkab valvama Ossinovski (1) Eesti lühiuudised 1.12 Särgavast võib saada Repinski nõunik (5) Majandus TV3 on ilmselt kallilt müügis Raasuke kasvataks majandust vähemalt nelja protsendi võrra IMFi eksperdi hinnangul võiks Eesti maksusüsteem jääda lihtsaks Nii mõnigi jaekett võib lähiaastatel uksed sulgeda Pilveteenused andsid Microsoftile uue hingamise Välismaa Venemaa HIVi-epideemia kogub alles tuure (2) Välismaa lühiuudised 01.12 (1) Prantsuse linn pöördub häbenemata paremäärmusluse poole (1) PERSOON: Kes on António Guterres? Soome tervishoiuametnikud: Peterburis ja Leningradi oblastis vohab HIVi-epideemia Luba küttida ebalojaalseid õpetajaid (3) Arvamus Postimees 1937. aastal: kommunistide kolgatatee Martin Villig: Taxify kogemusel parandab tehnoloogia juhtide liikluskäitumist (5) Katri Raik: kui läheb Narva, kas siis ka Eesti? (20) Juhtkiri: sotside arsenal täienes fanfaarihelidega Erkki Koort: uued julgeolekuohud nõuavad kiiremat reageerimist (4) Juhan Mellik: ilmetu põlvkonna inimesed Eesti poliitikas (5) Maret Pihu: mille eest lastele kehalises kasvatuses üldse hindeid pannakse? (13) Kultuur «Venemaal ei saanud enam hingata.» Vox Clamantis - tipus riikliku püsitoetuse puudumise kiuste Kultuuri lühiuudised Sport Selveri mänedžer päästis meeskonnale finaalikoha Spordi lühiuudised Tänak: Eesti rallis valitseb keeruline aeg (1) Ott Tänak hooaja valusaimast hetkest, arengust, uuest autost ja perekonna toest Gunnar Männik: ületreening laste spordis Tarbija Talverehvid peavad tänasest all olema Kartulisortide taga peitub terve teadus Tartu Poisikesest kasvas linnamelus noormees Rahvusülikool mõtiskleb pidustustel oma rolli üle Mis nime siis maimukesele ka paneme? Maimuke saab rahva enamuse toetatud nime Tartu tuntud lavakoomik ehitas haagisesse köögi ja peab koduhoovis burgeriäri Importprügi toob rohkem tulu ja põleb paremini Meelelahutus Koomiks Sudoku

Süüdistus võib võtta Keskerakonnalt maja

2 min lugemist
Tarmo Tamm ja Jaak Aab Keskerakonna peakontori ukse taga Tallinnas Toompeal. FOTO: Sander Ilvest / Postimees

Peaministripartei, kes ootas pikalt võimule pääsemist ja ka endise parteijuhi Edgar Savisaare altkäemaksu võtmise süüdistuse tõttu kohtukutset, seisab nüüd valusate valikute ees. Kuidas kanda Savisaare ja erakonna kohtukulud ning kas see tähendab ühtlasi, et loobuda tuleb kallist peakontorist Toompeal?

Tellijale Tellijale

Pärast võimuvahetust värskelt vahetatud lukkudega Keskerakonna Toom-Rüütli tänaval asuva peakontori väärtuseks on hinnatud vähemalt kaks miljonit eurot. Kui Keskerakonna kauaaegne kampaaniameister – K-kohukese mees Paavo Pettai, kes tegi uurimise ajal koostööd prokuratuuriga ning pääses tänu sellele kriminaalsüüdistusest – otsustas Priit Toobali allkirjadega 700 000-eurosed garantiikirjad käiku lasta, seadis Harju maakohus Keskerakonna kontorile 800 000-eurose hüpoteegi.

Keskerakonna uus juhtkond otsib võimalusi, kuidas ähvardavalt pea kohal rippuvad kulud nulli saada ja puhtalt lehelt alustada. Partei annab endale aru, et kui Pettai süüdistusest vabastati, siis pidi tema tunnistus olema kaalukas. Midagi head see erakonna jaoks tähenda ei saa. Nenditakse, et Keskerakonna viimase kahe aasta eelarves hakkab silma mitmeid kummalisi asju, mis nüüd päevavalgele tulevad ning mille eest tuleb vastutust kanda.

30.11.2016 02.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto