P, 26.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

TV3 on ilmselt kallilt müügis

Karel Reisenbuk
, reporter
TV3 on ilmselt kallilt müügis
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Kinnitamata andmetel on TV3 omanik Rootsi meediakontsern Modern Times Group (MTG) asunud otsima ostjat oma Balti äridele, mille hind võib ulatuda ligi 100 miljoni euroni.

Ametlikult kinnitamata andmetel soovib MTG müüa kolmes Balti riigis tegutsevad meediakanalid tervikpaketina, kusjuures ostja otsimiseks on mandaadi saanud SEB. Väidetavalt ulatub müügisumma ligi 100 miljoni euroni ning võimalikke ostjaid otsitakse pigem väljastpoolt Baltimaid.

TV3 Eesti tegevjuht Priit Leito ei saanud Postimehele müügikuuldusi kinnitada. «Neid kuuldusi peaksite uurima firma omanikelt. Mina olen tegevjuht ja ei saa seda teile kommenteerida, korrektne oleks, kui seda teeks MTG,» sõnas Priit Leito. Samas kinnitas tegevjuht, et viimase seitsme aasta jooksul on tema poole vähemalt kord aastas sellise küsimusega pöördutud.

Tagasi üles