Sisukord
Välisuudised
Tänane leht
02.12.2016
Eesti Looduskaitsjad alustasid Eesti taassoostamist (7) Mälumäng Reservväelased alustavad täna esimest äkkõppust (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert EIK ei menetle Savisaare kaebust Tagakülg Õnnetussurmi on mullusest rohkem Ratas: Keskerakond peab tõenäoliselt oma kinnistud müüma Esikülg 2.12 Oleg Gross näitas oma firmale hangitud uhket kopterit Ametikoht, mida ei saanud tagasi lükata (3) Nafta hinnaralli võib jääda lühiajaliseks (1) Bangkokis on lõbus nii emal kui tütrel Majandus Ott Pärna aitas lätlastel Eestile järele jõuda Eksportivad ettevõtjad igatsevad sotsiaalmaksu lage Itaalia majandusel kaks aastakümmet seisakut Õlle- ja viinaaktsiisi vahe väheneb märkimisväärselt Nafta hinnaralli võib jääda lühiajaliseks (1) Välismaa Välismaa lühiuudised 2.12.2016 Soome eurosaadikud kurdavad tüütu reisikohustuse üle, mida arvavad eestlased? Putini sõnul vajab Venemaa sõpru, mitte vaenlasi Moskva Suure Teatri happerünnaku eest vangi mõistetud balletitantsija on teatris tagasi Arvamus Taavi Minnik: Repinski unelm (18) Juhan Kivirähk: Rail Balticu teadmatus (5) Andrus Karnau: energia läheb kallimaks Postimees 1939. aastal: käsk Punaarmeele - marssida üle Soome piiri (3) Anders Ljunggren: hoidkem sõnavabadust (5) Priit Kärsna: miks õudusunenägu? Vastuseks Garri Raagmaale Juhtkiri: üksmeel kohalikes huvides ja haldusreformi tipphetk Kultuur Mees kirjutas raamatut nagu keskaja munk Sport Spordi lühiuudised Kolm veerandaega vastasseisu ja palju kahjutunnet Eesti Suusaliit lubab Kilbi täna Lillehammeri sprindivõistluse starti Jalgpalli kõige hirmsamad saladused lasti paisu tagant valla Norra maleime alistas Putini austaja (3) McGregor andis hulludele kuulujuttudele hoogu juurde Tarbija Bangkokis on lõbus nii emal kui tütrel Tartu Filmimees Andres Sööt jagas muret dokumentalistika häguste piiride pärast Sebe ehitab Tartu piirile uue bussidepoo Jõululaadad võtavad nädalalõpul tuurid üles Ülikooli kliinikumis töötab põrgukatel – moodne autoklaav Uued treenerid keeravad kütet juurde Salvestist tuleb uudiseid nagu Vändrast saelaudu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Soome eurosaadikud kurdavad tüütu reisikohustuse üle, mida arvavad eestlased?

3 min lugemist
Prantsuse politseinik Strasbourgis Euroopa Parlamendi maja valvamas. FOTO: VINCENT KESSLER/REUTERS/Scanpix

Kõik Euroopa Parlamendi 13 Soome saadikut soovivad lõpetada kalli ja vaevarikka reisimise Prantsusmaale Strasbourgi, kirjutas sel nädalal Soome päevaleht Helsingin Sanomat.

Tellijale Tellijale

Oktoobri alguses pidid tuhanded saadikud ja Euroopa Parlamendi töötajad jällegi ette võtma mitme tunni pikkuse reisi Prantsusmaale Strasbourgi, et osa võtta Euroopa Liidu parlamendi istungitest. Üks arutluse tulnud teemadest oli Pariisi kliimalepe, millega üritatakse vähendada kasvuhoonegaase.

Euroopa Parlamendi asepresident ja endine Soome peaminister Anneli Jäätteenmäki (Keskerakond) ütles, et kui EL on oma eesmärgiks võtnud heitgaaside vähendamise, siis tuleks parlamendiliikmete tihedad reisid Strasbourgi lõpetada. Jäätteenmäki lisas, et Strasbourgi-sõidud on ka raha- ja ajakulukad. Jäätteenmäki lisas, et on teisigi, kes niimoodi mõtlevad.

01.12.2016 03.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto