Sisukord
Talisport
Postimees
05.12.2016
Eesti Arstid ähvardavad valitsust streigiga (4) Lapse vaktsineerimisest keeldumine muutub raskemaks Mälumäng Jälitusoperatsioon «Kolhoos» ehk Ida-Viru allilma vahelevõtmine (2) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Eesti lühiuudised Tagakülg Uuring: inimesed kahtlevad maksumuudatuste tulutoovas mõjus Reservväelased ja kaitseliitlased veetsid nädalavahetuse õppustel Europarlamendi komisjon hakkab Partsi kuulama Reps turgutab vene koole Robotexil käis rekordiline hulk pealtvaatajaid Majandus Leedu edu põhjusi tuleb otsida maksuerisustest Repinski kitsefarmi toodete müük pole kasvanud (1) Starbucks toob turule eliitkohvikud Välismaa Austria sai lõpuks presidendi valitud Välismaa lühid Faktikast: viis viimast Soome massitulistamist Itaallased hääletasid Renzi pakutud muutuste üle Tragöödia tabas mitmes mõttes lähedalt Soomet raputab Imatras lahti rullunud tragöödia (1) Arvamus Eero Janson: pagulased tööle! Aga kuidas? (10) Juhtkiri: Itaalia valik (2) Mikk Sarv: kuuskedest jõulukuul – kui vana on vana? (3) Rein Veidemann: elagu Soome! (2) Postimees 1938. aastal: Keres jutustab Hollandi turniirist. Maailmameistrimatš oleks Eestile suureks propagandaks. Rootsi minister: Euroopa poliitikuid on tabanud «uus tõsidus» Mart Raudsaar: head sõbrad, kui palju me veel Eesti märgi otsimisele kulutada tahame? (1) Kultuur Ma pole rassist, kuid…. Tüdrukutirtsu silmadega vanaema Elmar Kitse 1966. aasta näituse teine olemine Sport Raisma kaotas maineka turniiri poolfinaalis maratonmatši Haigused, ebasobivad olud ja üksik punktikoht (1) Spordi lühiuudised Tallinnas näidati tippspordi tõelist kõrgtaset Saalihoki MM: Eesti napp pääsemine ning võimas fännimöll Elu parima hooaja alguse teinud Ilves: varu veel on Kolisevaid ämbreid vältinud Serviti lõpetas kullapõua Mercedes tahab Hamiltonist teha Schumacheri ja uuest sõitjast Massa Tarbija Postimees testib: kui mugavad on moodsad selvekassad? Lapse vaktsineerimisest keeldumine muutub raskemaks Mis juhtub, kui pangakaart jääb sularahaautomaati? Tartu Palamuse vald pani elanikega korterid enampakkumisele (1) Ühe jalaga mehe päevad algavad vasaku jalaga. Alati (1) Riiulile lisandus uus sats terrakotasid Koolilapsed joonistasid muuseumis võidu Georgi vajab tarka abi Silmakirjalikkuse meistriklass (2) Kui vastutajaid on palju, siis kes lapse eest vastutab? Beebidele kinkide tegemisest sündis ettevõte Annelinna gümnaasiumi õpetaja mõtles välja uue sportmängu - estballi (1) Tennisetreener: Tartu vajab veel ühte sisehalli Meelelahutus Koomiks Sudoku

Elu parima hooaja alguse teinud Ilves: varu veel on

2 min lugemist
Kristjan Ilves. FOTO: Nordic Focus

20-aastane Kristjan Ilves on vähemalt hooaja alguses kujunenud stabiilsuse musternäidiseks – neli indviduaalset maailmakarikaetappi, neli punktikohta. Kahevõistluse MK-sarja üldarvestuses on ta 22. kohal, Eesti talispordis on see viimasel ajal üpris haruldane nähtus.

Tellijale Tellijale

Lillehammeris sai Elvast pärit Ilves laupäeval 25. ja eile 29. koha ning tõestas taas, et enam pole korraliku tulemuse tegemiseks vaja suusahüppetornist hirmkaugele lennata, piisab ka keskpärasest või veelgi kehvemast hüppest.

«Võrreldes eelmise hooajaga olen teinud väga korraliku alguse, aga varu on veel küll. Mõlemal päeval võis murdmaasõiduga rahule jääda, sest MK-sarja üks raskemaid radasid asub just Lillehammeris. Pigem tuleb nuriseda just hüpete kallal. Väikesel mäel olid hüpped päris normaalsed, aga suurel mäel oli katse tehniliselt hoopis kehvem,» ütles Ilves pärast eilset võistlust.

Kui laupäeval sai Ilves väikese mäe hüpetes 13. koha, siis suurel mäel piirdus ta 28. stardipositsiooniga, aga lõpptulemus oli sisuliselt sama. Sealjuures polnud suusakiiruses suurt erinevust – laupäeval näitas ta 10 km distantsil päeva 27. aega ja eile oli Ilves selles arvestuses 29. «Tegelikult polnud väikesel mäel vahet, kas hüppad ennast 10. või 30. kohale. Kui sõita jõudsid, oleks lõpuks võinud misiganes koha saada. Sisuliselt oli tegu ühisstardiga,» selgitas Anatoli Šmiguni näpunäidete järgi harjutades suure arengu teinud Ilves.

03.12.2016 06.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto