P, 1.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Soe ilm võttis Sildarult võimaluse püüda veel üht X-mängude pääset

Madis Kalvet
Facebook
Comments
Kelly Sildaru.
Kelly Sildaru. Foto: Christian Murdock/AP/Scanpix

Sel nädalal on kavas ekstreemspordi üks mainekamaid võistlusi, USAs Breckenridge’is on 8.–11. detsembrini kavas Dew Tour. Mullu algas just samalt võistluselt Kelly Sildaru tähelend tippkonkurentsis, kui ta teenis freestyle-suusatamise pargisõidus esikoha. Seekord lootis Sildaru lisaks pargisõidule osaleda ka rennisõidus, kuid see jääb sel korral ikkagi ära, kuna rennisõit võeti viimasel hetkel võistluskavast maha.

Juba kuu aega enne võistluse algust olid korraldajad mures, sest soojade ilmastikutingimuste tõttu ei saanud õigel ajal hakata ehitama võistlusradu. Külmakraadid on nüüdseks küll saabunud, kuid rennisõidu võistlustrassi keegi enam ehitada ei jõua. Seega otsustati rennisõit ka võistluskavast välja jätta, kirjutab võistluse kodulehekülg.

Kui Sildaru asub Dew Touril kaitsma oma esikohta pargisõidus, siis rennisõidus oli ta esimese varuvõistleja staatuses. Eestlanna lootis Dew Touril osaleda ka rennisõidus. Esmalt oleks olnud see oluline kogemuse saamiseks ning teiseks oleks sellel alal esikolmikusse jõudmine taganud talle tõenäoliselt pääsme ka X-mängude rennisõidu võistlusele. Seega võttis soe ilm eestlannalt selle pileti püüdmise võimaluse.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles