Sisukord
Sport
Postimees
06.12.2016
Eesti Süüdistus paljastab Savisaare salaelu (19) Mälumäng «Kurat, ma ütlen» (2) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Eesti lühiuudised Tagakülg Savisaar: Sina ei saa minuta, mina sinuta. (8) Pillifond esitles hinnalisi ajaloolisi keelpille Esikülg 6. detsember Parts lubab IRLis jätkata Iga kool leiutab üliandekate jaoks oma jalgratast Majandus Itaalia hääletus turgusid ei liigutanud Majanduse lühiuudised Automaksu tuleb hakata tasuma igal omanikuvahetusel Olerex: maailmaturu hinnakasv kandub üle ka Eesti jaehindadesse Vana Tallinna liköör valiti Soome riigi esindusnapsuks Automaksu tuleb hakata tasuma igal omanikuvahetusel Välismaa Türgi territoriaalnõuded ja ähvardused rändelepe katkestada muudavad kreeklased ärevaks Trumpi peetakse NATO kohtumise edasilükkajaks Välismaa lühiuudised 6.12.2016 Itaalia astus referendumiga tundmatusse Stoltenberg pareeris ka Türgi ohvitseride küsimust Arvamus Meelis Einstein: nüüdisaegne infrastruktuur võiks olla Eesti järgmine suur eesmärk (3) Vambola Paavo: poliitikud ka ei õpi (2) Sirje Niitra: ei taha enam nõukanostalgiat (5) Juhtkiri: mäng on läbi, Keskerakond. On vastuste aeg (10) Postimees 1890. aastal: kas kool kiusab lapsi? Kultuur Tõsisem jõululugu kogu perele Kuidas elada, kui surm passib läve taga Sport Soe ilm võttis Sildarult võimaluse püüda veel üht X-mängude pääset Spordi lühiuudised Skandaalidesse sattunud tõstmine ähvardatakse olümpialt välja jätta Rikutud sedel ja lootusetuse tunne – trall Eesti vehklemises jätkub Rosberg ja teised püstipäi lahkujad: lähen ja naeran... (1) Tarbija Emme jagamise äpist signaalpoini Tartu Ülikooli raamatukogu jääb teadmata ajaks suletuks Paisuv Eeden plaanib kobarkino ja parkimismaja (2) Promenaadi kavand pöörab Atlantise naabruse pea peale Majandusteaduskond kolib ajutiselt vanasse rahvusarhiivi Tartu tantsijad ihkavad maailmameistreiks Verni Loodmaa: Tartu ja Soome – lähedased aastakümneid Karl Pütsepp: idiokraatia vastu Mida ja kuidas kasvatavad väikestes lastes muinasjutud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Soe ilm võttis Sildarult võimaluse püüda veel üht X-mängude pääset

2 min lugemist
Kelly Sildaru. FOTO: Christian Murdock/AP/Scanpix

Sel nädalal on kavas ekstreemspordi üks mainekamaid võistlusi, USAs Breckenridge’is on 8.–11. detsembrini kavas Dew Tour. Mullu algas just samalt võistluselt Kelly Sildaru tähelend tippkonkurentsis, kui ta teenis freestyle-suusatamise pargisõidus esikoha. Seekord lootis Sildaru lisaks pargisõidule osaleda ka rennisõidus, kuid see jääb sel korral ikkagi ära, kuna rennisõit võeti viimasel hetkel võistluskavast maha.

Tellijale Tellijale

Juba kuu aega enne võistluse algust olid korraldajad mures, sest soojade ilmastikutingimuste tõttu ei saanud õigel ajal hakata ehitama võistlusradu. Külmakraadid on nüüdseks küll saabunud, kuid rennisõidu võistlustrassi keegi enam ehitada ei jõua. Seega otsustati rennisõit ka võistluskavast välja jätta, kirjutab võistluse kodulehekülg.

Kui Sildaru asub Dew Touril kaitsma oma esikohta pargisõidus, siis rennisõidus oli ta esimese varuvõistleja staatuses. Eestlanna lootis Dew Touril osaleda ka rennisõidus. Esmalt oleks olnud see oluline kogemuse saamiseks ning teiseks oleks sellel alal esikolmikusse jõudmine taganud talle tõenäoliselt pääsme ka X-mängude rennisõidu võistlusele. Seega võttis soe ilm eestlannalt selle pileti püüdmise võimaluse.

05.12.2016 07.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto