Sisukord
Tartu
Postimees
06.12.2016
Eesti Süüdistus paljastab Savisaare salaelu (19) Mälumäng «Kurat, ma ütlen» (2) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Eesti lühiuudised Tagakülg Savisaar: Sina ei saa minuta, mina sinuta. (8) Pillifond esitles hinnalisi ajaloolisi keelpille Esikülg 6. detsember Parts lubab IRLis jätkata Iga kool leiutab üliandekate jaoks oma jalgratast Majandus Itaalia hääletus turgusid ei liigutanud Majanduse lühiuudised Automaksu tuleb hakata tasuma igal omanikuvahetusel Olerex: maailmaturu hinnakasv kandub üle ka Eesti jaehindadesse Vana Tallinna liköör valiti Soome riigi esindusnapsuks Automaksu tuleb hakata tasuma igal omanikuvahetusel Välismaa Türgi territoriaalnõuded ja ähvardused rändelepe katkestada muudavad kreeklased ärevaks Trumpi peetakse NATO kohtumise edasilükkajaks Välismaa lühiuudised 6.12.2016 Itaalia astus referendumiga tundmatusse Stoltenberg pareeris ka Türgi ohvitseride küsimust Arvamus Meelis Einstein: nüüdisaegne infrastruktuur võiks olla Eesti järgmine suur eesmärk (3) Vambola Paavo: poliitikud ka ei õpi (2) Sirje Niitra: ei taha enam nõukanostalgiat (5) Juhtkiri: mäng on läbi, Keskerakond. On vastuste aeg (10) Postimees 1890. aastal: kas kool kiusab lapsi? Kultuur Tõsisem jõululugu kogu perele Kuidas elada, kui surm passib läve taga Sport Soe ilm võttis Sildarult võimaluse püüda veel üht X-mängude pääset Spordi lühiuudised Skandaalidesse sattunud tõstmine ähvardatakse olümpialt välja jätta Rikutud sedel ja lootusetuse tunne – trall Eesti vehklemises jätkub Rosberg ja teised püstipäi lahkujad: lähen ja naeran... (1) Tarbija Emme jagamise äpist signaalpoini Tartu Ülikooli raamatukogu jääb teadmata ajaks suletuks Paisuv Eeden plaanib kobarkino ja parkimismaja (2) Promenaadi kavand pöörab Atlantise naabruse pea peale Majandusteaduskond kolib ajutiselt vanasse rahvusarhiivi Tartu tantsijad ihkavad maailmameistreiks Verni Loodmaa: Tartu ja Soome – lähedased aastakümneid Karl Pütsepp: idiokraatia vastu Mida ja kuidas kasvatavad väikestes lastes muinasjutud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ülikooli raamatukogu jääb teadmata ajaks suletuks

2 min lugemist
Tartu ülikooli raamatukogus Struve tänaval jätkuvad tolmused ja mürarikkad tööd. Millal on lootust hoone kasvõi osaliselt lugejatele avada, pole teada. FOTO: Margus Ansu

Eile teatas Tartu ülikool, et esialgu 4. oktoobril uksed avama pidanud raamatukogu ei avata lugejatele osaliselt ka peagi saabuval eksamite kõrgajal, ehkki esialgu loodeti.

Tellijale Tellijale

Novembri keskpaigas oli ülikooli juhtkond murelik: oli oht, et tudengid ei pääse eksamite ajaks raamatukogusse õppima, sest ehitaja ei jõua töid valmis. Pärast omavahelist kohtumist lepiti kokku, et ehitaja lõpetab teise etapi tööd 30. novembriks ehk möödunud kolmapäevaks. Seejärel plaaniti taotleda osalist kasutusluba, et tudengid juba sel aastal hoonesse pääseks.

Esmaspäeval teatas aga Tartu ülikool üliõpilastele kirja teel, et raamatukogu remontiv ehitusfirma YIT ei ole jõudnud kokkulepitud ajaks töid valmis, mistõttu ei saa eksamite ajaks raamatukogu ka osaliselt avada.

05.12.2016 07.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto