Sisukord
Tartu
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (7) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (16) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (15) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus (1) Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (3) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ülikooli raamatukogu jääb teadmata ajaks suletuks

2 min lugemist
Tartu ülikooli raamatukogus Struve tänaval jätkuvad tolmused ja mürarikkad tööd. Millal on lootust hoone kasvõi osaliselt lugejatele avada, pole teada. FOTO: Margus Ansu

Eile teatas Tartu ülikool, et esialgu 4. oktoobril uksed avama pidanud raamatukogu ei avata lugejatele osaliselt ka peagi saabuval eksamite kõrgajal, ehkki esialgu loodeti.

Tellijale

Novembri keskpaigas oli ülikooli juhtkond murelik: oli oht, et tudengid ei pääse eksamite ajaks raamatukogusse õppima, sest ehitaja ei jõua töid valmis. Pärast omavahelist kohtumist lepiti kokku, et ehitaja lõpetab teise etapi tööd 30. novembriks ehk möödunud kolmapäevaks. Seejärel plaaniti taotleda osalist kasutusluba, et tudengid juba sel aastal hoonesse pääseks.

Esmaspäeval teatas aga Tartu ülikool üliõpilastele kirja teel, et raamatukogu remontiv ehitusfirma YIT ei ole jõudnud kokkulepitud ajaks töid valmis, mistõttu ei saa eksamite ajaks raamatukogu ka osaliselt avada.

25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto