Sisukord
Eesti
Postimees
07.12.2016
Eesti Mälumäng Savisaar lootis Kremlilt raha veel kaks aastat tagasi (24) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Väljavõte toimikust: Savisaare ja Kallo kohtumine Stanislav Alteriga Poska majas Tagakülg Kohtunikuks määrati Anne Rebane Sõõrumaa: mind ei ole Savisaare kriminaalasja raames kordagi vestlusele kutsutud Aivar Tuulbergi vastulause Savisaare salaelu käsitlenud artiklile Aab soovitab kõik Savisaarele pakutav hoolega läbi kaaluda Jüri Ratas: juhatus ei teadnud (1) Kalev Kallo kontaktisik: ma ei tunne teda PISA test kinnitas Eesti õpilaste tipptaset (1) Majandus Tõnu Mertsina: Tai plaan on liiga kõrgelennuline Keskpärasus Taid ei rahulda Carlsberg ja Olvi üritavad Ratast pidurdada (5) Kohus hindas maksuintressi ülemäära suureks Eksperdid peavad automaksu kava liialt tormakaks (3) Välismaa Merkelile tõi suurima aplausi burkakeelu lubamine Välismaa lühiuudised 7.12.2016 Seitse koostöövaldkonda Kinnipidamislaagrid jätsid musta pleki USA ja Kanada ajalukku (1) Leppimine võtab aega Olukord on nii hull, et NATO ja EL asusid koostööle AJA PEEGEL: Pearl Harbor – rünnak, mis ei unune (2) Arvamus Toomas Tamsar: uus koalitsioon käitub nagu liiklushuligaan (12) Risto Berendson: maskide langemine (22) Juhtkiri: suurepärane Eesti (1) Postimees 1994. aastal: Indrek Toome riiklikku süüdistajat meelitati altkäemaksuga ja ähvardati tappa (2) Erkki Bahovski: globaliseerumise kaotajad on asunud vasturünnakule (2) Kultuur Kultuuri lühid Venemaa miljonilinna teatris kõnnib nüüd ringi Kuningas (1) Liiga leebes võtmes farss Sport Spordi lühiuudised Sõda jätkub, vehklemisliit kaevati kohtusse Dopinguraportit kartev Venemaa väntas jõuetuna mõjuva propagandafilmi (1) Kelly Sildaru meelisalad muutuste tuules Meeskonna kaotanud klubi ootab karm argipäev Tarbija Eesti lähiriikides levib raske nakkushaigus Eesti lapsed põrusid üleilmsel liikumise uuringul Tartu Parkimistüli ühel Karlova tänaval: käiku lähevad spreivärvid, roostes naelad ja toored munad (11) Pontoonsild võib Tartusse naasta (3) Poiss lõi pannipoolitaja, sest ei kannata segatud maitseid (5) Vana pärmivabriku ja ravila asemele kerkivad elu- ja ärihooned Ühinemistoetus kulub nii unistuste täitmiseks kui lahkumishüvitisteks Nõo vald meelitab uusi elanikke 100 euroga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Väljavõte toimikust: Savisaare ja Kallo kohtumine Stanislav Alteriga Poska majas

5 min lugemist
8. detsember 2014 – Kalev Kallo ja Viktor Tarassov kohtusid Sikupilli keskuse kohvikus. FOTO: kriminaaluurimise materjal

30.11.2014 kell 11.10–11.30 Edgar Savisaar kohtub Kadriorus Poska majas Kalev Kallo, transpordiettevõtja Stanislav Alteri ja Tallinna Majanduskooli õpilaskodu valvuri Viktor Tarassoviga.

Tellijale Tellijale

Väljavõte Edgar Savisaare kriminaaltoimikust
30.11.2014 kell 11.10–11.30 Edgar Savisaar kohtub Kadriorus Poska majas Kalev Kallo, transpordiettevõtja Stanislav Alteri ja Tallinna Majanduskooli õpilaskodu valvuri Viktor Tarassoviga.

Kallo: Praegu me tegeleme pangaga, millel on filiaal siin. Nii et... andsime nagu kõik dokumendid ja... otse minu käest.

Alter: No ma tegelen selle asjaga tõsiselt, see tähendab, mul on selle juurde samuti... ma ei...

Kallo: Otsida seda, mida võib... (ei saa aru)... on esimene pilk, et kui seal midagi... noh, me ei saa teha niimoodi, et midagi on kahtlast, võib eeldada, et see on esimene küsimus valimistel, nii et seepärast... kaks tingimust, kahjuks, on seaduses väga kitsad. Ainult krediiti tohib võtta krediidiasutusest ja... (ei saa aru).

Alter: Kotti nurka mitte kuidagi ei tohi?

06.12.2016 08.12.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto